reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

czerwcowe ploteczki :D

To piękne słoneczko rzeczywiście poprawia nastrój :) i Martusia dzisiaj bardzo ładnie się do cycusia przyssała, nawet o dziwo się najadła, zasnęła zaraz po karmieniu i śpi sobie słodko jużprawie dwie godziny, i to już zupełnie wyciagneło mnie z doła. Może nie będzie tak źle :)
Ziółka niestety na mnie nie działają, najpierw piłam fito mix, potem kupiłam herbatkę Hippa, ale nic to nie zmieniło. Położna mówiła, żeby męczyć piersi laktatorem, to pomoże pobudzić laktację. Dzisiaj lub jutro mężuś pojedzie po laktator, bo ten co mam (w spadku po bratowej) jest bez sensu, ręce odpadają, a do tego większość mleka spływa po piersi zamiast trafiać do butelki.
 
reklama
hehe chyba faktycznie słoneczko pomaga, u mnie mala sama zrzuciła dzisiaj oslonke z piersi i nawet nie wiem, kiedy sie przyssała do piersi bez niej:)))) i nawet nie bolalo, może wreszcie się nauczyła:)))
 
tak z innej beczki, to u nas dzisiaj ukrop siegnal szczytu i jest mega masakrycznie potwornie duszno wiec po kapieli trzymalam sobie Olafka golaska zawinietego w pieluszke na kolanach, zeby troche odpoczal od tego goraca, a on.....najpierw mnie osikal, a potem walnal kupke hehe, wiadomo, takie ryzyko zawodowe mamy, ale wrazenia ekstra ;D ;)
teraz czekamy na burze, bo chmury juz sa, a wilgotnosc powietrza jak w saunie!!!!oby troche popadalo, bo maly sie meczy jak jest tak goraco i mi go zal
 
Agatatje upaly + wilgotnosc powietrza , wspolczuje ! Przerabialam to w Maroku i myslalam ze odjade ! U nas poprostu " przepieknie" , dzis 15 stopni zaledwie + burzowo, jak ja nieznosze tych czestych zmian pogody, czuje sie troche jak w Anglii ;)
 
u nas wczoraj przyszla burza i padalo w nocy i....pada teraz, taka zaleta, ze sie ochlodzilo i bardziej znosnie zrobilo, nareszcie otwieranie okien ma sens i maluch tez sie juz wieczorem lepiej poczul
no ale na spacerek nie pojdziemy, chyba ze wozeczek plastikowa folia owine ;)
pogoda rzeczywiscie marokanska ostatnimi czasy byla hehe a dzisiaj belgijska ;D (trzeba czasem przypomniec ludziom gdzie mieszkaja ;) )
 
hoi babeczki:)
a u nas pogoda typowo holenderska chlodnawo troszke i deszczowo yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)haha nigdy tak chyba nie cieszylam sie z holenderskiej pogody.bo te ostatnie 30 st upaly dobijaly mnei nawet wentylator nie sprawdzal sie w roli.
a powiedzcie mamunie w czym ukladalyscie bobo do snu w te upaly?i czy okno otwarte zostawialyscie w pokoju?
bo u nas zapowiadaja powrot goraca za pare dni znowu.
pozdro
 
Olafek lezal w samym body i pieluszce, bo bylo tak goraco ze ja spalam w samych gatkach ;D i bez przykrycia tzn jego nakrywalam lekka kolderka, a siebie pieluszka, zeby mleko nie cieklo wszedzie dokola ;)
ale okno na noc zamykalam bo jakos nigdy nie wiadomo w tej Belgii czy w nocy nie rozpeta sie jakas burza albo cos ;)
 
U nas ciag dalszy sloneczka..wczoraj byla burza ale jaka krotciutka...
a dzisiaj jaka cisza na forum..buuuu
ja sie zastanawiam wlasnie czy bedziemy otwarte okno zostawiac na noc...bo dzisiaj jak sie obudzilam w nocy, to troche wialo mi w twarz..
a z drugiej strony w taki upal spac z zamknietym oknem...nie wiem jak to bedzie...
 
reklama
Nie wyobrazam sobie spac z zamknietym oknem. Z jednej strony to strach ze dziecku bedzie zle oddychac gdy zamkne a z drugiej to przeciez synek nie bedzie tak od razu przyzwyczajony do" dotleniania" . Przeciez wyjdzie z ciepelka i w takim ciepelku bedzie chcial poczatkowo spac, tak mi sie wydaje ??? Mama przezyje najwyzej pomeczy sie troche ;D
 
Do góry