reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

czerwcowe ploteczki :D

Hej babeczki!
Ja już wysiadam psychicznie. Wczoraj poszłam po biustonosz do karmienia bo tata zostawił mnie z mamą w centrum i miałyśmy 2 kroki no i po drodze widziałam sukienki na lato. Takie wąskie w pasie, wiązane i rozszerzane do kolan, trochę jak z musicalu "Grease". To coś co uwielbiam, a tu brzuch jak hipopotam. Poza tym kręgosłup mi odpada bo mam zmutowany jeden kręg i teraz to koszmar. Ja już nie chcę czekać!!!!!! Chcę urodzić buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
 
reklama
No wreszcie sie głuszek doczekala !!!! Hurra ! ;D ;D

A jesli Anias siie nie odezwie to znaczy ze ja rzeczywiscie wczoraj wzielo ! ;D

Nemezis podzielam cierpienie dotyczace ciuszkow nieciazowych ;)
 
Dziewczyny, jak dlugie maja byc te skurcze przepowiadajace ? Tzn te podobne do boli miesiaczkowych. Mam od tygodnia , moze troszke dluzej, 2-3 razy na dobe ( szczegolnie w nocy i rano ) takie skurcze a wlasciwie jeden dlugi skurcz , kiedy boli (kazdy coraz mocniej ) a brzuch niesamowicie twardnieje. Trwa taki skurcz nie krocej niz 1 min do 2 min i na tym koniec. Zawsze wtedy mysle ze jak przyjdzie nastepny i nastepny to bede plakac z bolu ale wszystko konczy sie na jednym mocnym skurczu.
 
Ogromne gratulacje dla Gluszka:)))
jak dobrze, ze juz urodzila Marysie:))))

Ciekawe jak AniaS....czy sie u niej zaczelo...????

oj Nemezis jak tez bym juz wskoczyla w cos nieciazowego.......jakis nowy ciuszek by sie przydal...nawet nie jeden pare..!!! :) :) :)
Basiu - ja tez juz przeczytalam 'Jezyk niemowlat' - bardzo fajna ksiazka :) :) :)

Asiu ja to nie mam pojecia, bo mi brzuch twardnieje bez skurczy...chyba ze ich nie czuje..czasem brzuch pobolewa ale to od wiercenia sie maluszka...
 
no a ja bole miesiaczkowe miewam czasem i po kilka godzin dziennie. czasem nawet od krzyza ale czuje sie wtedy jakbym miala zwyczajnie okres dostac. klucie w dole brzucha wystepuje jak pochodze troche i wtedy mam takie wieczorem. szyjka macicy pobolewa regularnie kilka razy na dobe ale przez ostatni tydzien ani drgnela w kierunku porodu.

no i mowilam ostatnio lekarzowi ze nia mam skurczow przepowiadajacch takich zeby mi brzuch twardnial ale ostatnio zaobserwowalam u siebie cos dziwnego. kilka razy na dzien (ze 3-4 razy) cos dzieje sie w moim brzuchu zaraz pod przepona co daje mi nieprzyjemne uczucie "podduszania", tzn. nie umiem wziac normalnego glebokiego oddechu bo czuje jakby mi ktos piesci w przepone wbijal. to nie boli. i wydaje mi sie ze wtedy brzuch robi sie twardszy. aczkolwiek ciezko mi to stwierdzic na bank bo mam malo wod i wszedzie gdzie sie dotkne to czuje dziecko. ale chyba robi sie twardszy ten brzuch. moze to skurcze? jak czulam to pierwszy raz to wydawalo mi sie ze to dzieko cos mi w przepone wbilo ale teraz jak sie tak dzieje to ono sie nie rusza. no i w sumie nic madrego nie wiem ;D Ale tak czy siak do czwartku juz tylko kilka dni...
 
U mnie te bóle miesiączkowe utrzymywaly się przez cały tydzień przed odejściem wod płodowych- bolało kilka godzin dziennie, wiec jeśli się u was utrzymują, to możecie spodziewać się wszystkiego:)))
 
U mnie skurcze przepowiadające były prawoe bezbolesne, nie miałam też prawie bóli miesiączkowych, ale mój brat całe życie mi powtarza, że ja to zawsze inaczej niż wszyscy :laugh: i chyba ma rację. Jak wody mi się zaczęły sączyć i pojawiły się skurcze to bolało porządnie, a położna mówiła, że z tego co widzi na KTG to nie są jeszcze skurcze porodowe, więc zastanawiałam się, co będzie jak się zaczną te właściwe... ale nie było tak źle, do momentu, kiedy główka dzidzi już chciała się przeciskać, a nie miała gdzie przez moją paskudną szyjkę.
 
Dzis przez pol nocy mialam takie wlasnie miesiaczkowe bole i juz myslalam ze to jest to ale zasnelam i rano juz bylo po wszystkim :(
Dzis raz lub 2 razy przelotnie bolalo ale nie ludze sie ...czekamy do srody i idziemy do szpitala ;)
 
Aska ja tak wlasnie mialalam tuz przed porodem - pobolewalo w wieczorkiem i w nocy a nad ranem przestwalo - tak ze mialam czasem wrazenie ze mi sie snilo ;D no ale sie rozkrecilo, wiec kto wie...
 
reklama
Cicha a na dlugo przed porodem mialas takie bole jak ja ? Ciekawa jestem czy cos sie zdazy rozkrecic do srody bo jak nie to szpital ..
 
Do góry