reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

albo bede otwierac okno i zamykac drzwi, zeby nie bylo przeciagu...
opalam sobie nogi na balkonie..reszty nie wystawiam bo za goraco....a spac mi sie chce caly czas...
Nie wiedze na forum sumki ani agusi24...czyzby rodzily?!?!?!
 
reklama
U nas od dwóch dni upały. Wczoraj pojechaliśmy na działeczke. Słońce wychodziło od czasu do czasu ale generalnie było za chmurami, wiał przyjemny wiaterek.... Po powrocie do domu, wychodze spod prysznica i w lustrze widze, ze cała, łącznie z brzuszkiem jestem czerwona - niezle mnie wzięło ::) A siedziałam w cieniu i opalanie było ostatnią rzeczą o której wczoraj myslałam, a tu prosze ;D
 
Dziewczynki melduję się uprzejmnie że nie rodzę, a to z prostego powodu......... ostatnio nie mam czasu ;D ;D ;D ;D ;D
Pogoda piękna że nie można na tyłku w domu usiedzieć więc od wczoraj rana ganiamy jak kocury i cieszymy się ostatnimi chwilami względnej stabilizacji. Skurczyku nadal nawet najmniejszego. Samopoczucie na 6+ (no gdyby nie widmo ospy) Zresztą nie dziwię się małemu że się nie śpieszy bo mamusia dostarcza mu smakołyki pod postacią kiełbasek z grilla i piwka a po drugiej stronie bedzie już tylko mleczko, więc wybór jest prosty.
Jutro się przeterminuję i będzie odemnie śmierdziało na kilometr, ale luzik ;D
Tylko mój synek jest pewny że jutro mu się brat urodzi ;D ;D ;D ;D
 
Sumka a ja juz myslalm ze rodzisz...Jednak zawziecie czekasz na mnie, zebysmy sie spotkaly w szpitalu...
fajnie bedziemy w jednym pokoju po tym jak sobie lozeczka zaklepiemy ;D ;D ;D ;D
Ja bylam na spacerku wieczorem, wlasnie wrocilam..w dzien to tylko na balkon wychodze i to na chiwle, bo upal straszny..
i caly dzien spac mi sie chce....ahhhhh
 
Słyszałam, że na Żelaznej straszne tłumy i odsyłają ludzi. Dobrze Aniu, że choć ty masz zaklepane miejsce, bo mnie to chyba przyjdzie na schodach izby przyjęć rodzić. No ale pogoda dopisuje, więc mogą być i schody ;D ;D ;D
 
sumko - Mi tak lekarz mowil, ze duzo kobiet i sie nie wyrabiaja..
ja tez sie ciesze, ze juz mam termin cesarki wyznaczony..
A Ciebie przyjma, nie martw sie:))))) ;)
Taki upal ze moze szybciej pojdzie!!!! ;D ;D ;D ;D ;D
 
A ja tam wole zeby na sam porod bylo nieco chłodniej. Nie mam sily wyjsc na dwor w ten 30 C upal a co dopiero rodzic :o Potem moze byc juz slonecznie ;)
 
reklama
Aha, zapomnialam dodac ze nastapil pewien "postep" , mianowicie przypuszczam ze odchodzi ( lub odszedl ) mi czop- kawal sluzu ktorego do tej pory nie mialam. Mam nadzieje ze to czop ;)
 
Do góry