reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2025

Dziewczyny podziwiam Was że dajecie radę w ciąży z takimi bejbikami, moja córka ma 7 lat i jest już taka samodzielna że zapomniałam jak to jest mieć maluszka
 
reklama
Dziewczyny podziwiam Was że dajecie radę w ciąży z takimi bejbikami, moja córka ma 7 lat i jest już taka samodzielna że zapomniałam jak to jest mieć maluszka

Faktycznie czasem jest ciężko. Nie pamiętam, żebym w pierwszej ciąży była taka zmęczona i taka chora 🤢 do którego tygodnia mniej wiecej trwają nudności?
 
Teraz to pikuś, jak brzuszek zacznie wchodzić w drogę to dopiero się zacznie 😂
Ja się łudzę, że w 2 trymestrze wszystkie niedogodności miną i będziemy się mogły cieszyć ciążą 🙈 o trzecim trymestrze to boję się nawet myśleć 😅 pamiętam jak na miesiąc przed porodem ledwo chodziłam bo miałam wrażenie, że zaraz urodzę.
 
Przywitam się tu z Wami.
Mam 34l., to moja 3 ciąża. Pierwsze miałam poronienie biochemiczne. W 2021 urodziłam synka, i teraz czas na kolejne. Ze względu na obawę o umiejscowienie pęcherzyka byłam na 1 wizycie już w tamtym tygodniu. Wczoraj miałam kolejną wizytę, bo musiałam na cito dostać leki na wymioty. W poprzedniej ciąży niestety wymiotowałam do 5 miesiąca. Teraz dopuszczono leki na to dla ciężarnych i w dużej mierze przez to zdecydowałam się na kolejną ciążę. Wczoraj na wizycie był widoczny pęcherzyk z pęcherzykiem żółtkowym. Czekamy na zarodek. Przyjmuję duphaston, bo tak jak i w poprzedniej ciąży mam plamienia. Od wczoraj biorę leki na wymioty, wczoraj nie mogłam już nawet wody się napić. Na razie lek działa dobrze, tylko mnie okropnie na senność uderzyło, dużo wypoczywam. Mam nadzieję, że będzie już lepiej. Ze względu na te leki od wczoraj synek jest odstawiony od piersi. On już dużo rozumie, na razie idzie to dobrze.
 
Hej, u mnie też dwie kreski
11.10 beta 64, progesteron 72 ng
14.10 beta 344

Czy progesteron nie jest za wysoki?
Przyrost bety ponad 200%.
Hej! Gratulacje ❤️

Faktycznie czasem jest ciężko. Nie pamiętam, żebym w pierwszej ciąży była taka zmęczona i taka chora 🤢 do którego tygodnia mniej wiecej trwają nudności?
Chyba po pierwszym trymestrze powinno się uspokoić, ale pewnie co ciąża to inaczej.

Przywitam się tu z Wami.
Mam 34l., to moja 3 ciąża. Pierwsze miałam poronienie biochemiczne. W 2021 urodziłam synka, i teraz czas na kolejne. Ze względu na obawę o umiejscowienie pęcherzyka byłam na 1 wizycie już w tamtym tygodniu. Wczoraj miałam kolejną wizytę, bo musiałam na cito dostać leki na wymioty. W poprzedniej ciąży niestety wymiotowałam do 5 miesiąca. Teraz dopuszczono leki na to dla ciężarnych i w dużej mierze przez to zdecydowałam się na kolejną ciążę. Wczoraj na wizycie był widoczny pęcherzyk z pęcherzykiem żółtkowym. Czekamy na zarodek. Przyjmuję duphaston, bo tak jak i w poprzedniej ciąży mam plamienia. Od wczoraj biorę leki na wymioty, wczoraj nie mogłam już nawet wody się napić. Na razie lek działa dobrze, tylko mnie okropnie na senność uderzyło, dużo wypoczywam. Mam nadzieję, że będzie już lepiej. Ze względu na te leki od wczoraj synek jest odstawiony od piersi. On już dużo rozumie, na razie idzie to dobrze.
Witaj, gratulację ❤️ Fajna różnica wieku będzie między dziećmi. Mam nadzieję, że wymioty nie będą już Ci tak dokuczały i z lekiem będzie lepiej. Tak po za tym masz bardzo wyrozumiałego synka, że dał się odstawić bez większych problemów. ☺️
 
reklama
Do góry