reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2025

reklama
na 10.06
A pierwsza wizyta 22.10
To 5 dni szybciej niż ja, chciałabym się w końcu zacząć cieszyć ale na razie jestem tak przerażona, szczególnie że pracuje w takim miejscu, gdzie dużo przypadków nie kończy się happy endem i jestem przerwrażliwiona, że jak tylko się zacznę cieszyć tak się radość skończy, no ale prawda też jest taka że na niektóre rzeczy się nie ma wpływu 🥺
 
To 5 dni szybciej niż ja, chciałabym się w końcu zacząć cieszyć ale na razie jestem tak przerażona, szczególnie że pracuje w takim miejscu, gdzie dużo przypadków nie kończy się happy endem i jestem przerwrażliwiona, że jak tylko się zacznę cieszyć tak się radość skończy, no ale prawda też jest taka że na niektóre rzeczy się nie ma wpływu 🥺
chcesz iść od razu na zwolnienie?
 
Ja dzisiaj byłam zrobić jeszcze raz betę i wyszla 8855, ostatnią robiłam 8.10 i było wtedy 2872. Przyrost wyszedł niecałe 74%. Czyli niby w normie ale jednak znowu stres czy nie za mało. Masakra z tym wszystkim :D a wizyta dopiero 28.10 :/. Chciałabym iść gdzieś wcześniej bo chyba nie wytrzymam tak długo :D
 
Ja dzisiaj byłam zrobić jeszcze raz betę i wyszla 8855, ostatnią robiłam 8.10 i było wtedy 2872. Przyrost wyszedł niecałe 74%. Czyli niby w normie ale jednak znowu stres czy nie za mało. Masakra z tym wszystkim :D a wizyta dopiero 28.10 :/. Chciałabym iść gdzieś wcześniej bo chyba nie wytrzymam tak długo :D
Nie katuj się już tą betą, jest dobrze ☺️ mi gin powiedział, że już nie muszę robić, a mam dużo niższe wyniki
 
Ja dzisiaj byłam zrobić jeszcze raz betę i wyszla 8855, ostatnią robiłam 8.10 i było wtedy 2872. Przyrost wyszedł niecałe 74%. Czyli niby w normie ale jednak znowu stres czy nie za mało. Masakra z tym wszystkim :D a wizyta dopiero 28.10 :/. Chciałabym iść gdzieś wcześniej bo chyba nie wytrzymam tak długo :D
Twoich wyższych bet już się nie bada, bo zwalnia w którymś momencie. Nie katuj się, bo to nie ma sensu. ;)
 
reklama
Nie katuj się już tą betą, jest dobrze ☺️ mi gin powiedział, że już nie muszę robić, a mam dużo niższe wyniki
Plus podał przykład, że beta nie wskazywała na to, że mogłoby być dobrze, a się okazało w USG I dalszym przebiegu, że jest wszystko w porządku
No wiem, wiem, mogłam nie robić. Ale jakoś stresuję się bardzo czy będzie wszystko ok :/
 
Do góry