reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2025

reklama
Hej dziewczyny, postanowiłam przywitać się z Wami nieśmiało :). Trochę o mnie : mam 31 lat (we wtorek), mam córkę z poprzedniego związku która ma 7 lat i od roku jestem mężatką.
Termin z OM wychodzi mi na 24 czerwca, w piątek beta była 100 a próg 48 .
Narazie nie mam żadnych objawów ale z córką zmiotło mnie z planszy 😂 w 5 tc. także pewnie lada chwila się zacznie.
Gratulacje 😄 u nas też tym razem udało się za pierwszym podejściem 🙈 o córkę starliśmy się 6+ miesięcy więc też nie długo, ale jednak troszkę był szok tym razem :D
 
U mnie mozna powiedzieć 3 cykl, w 2 miałam blade kreski na teście i mega mocną miesiączkę na zastrzyki, bo tabletki nic nie dawały, więc podejrzewam ta biochemiczna
 
Właśnie mam, jeszcze nie mam karty ciazy założonej, chciałam pracować do końca roku ale w takich warunkach jak wszystko będzie ok to chyba pójdę końcem listopada
Ja pracuję w centrum rehabilitacyjnym z dziećmi niepełnosprawnymi i nie zaryzykuję trzeciej ciąży. Jutro jak będzie serduszko to uciekam na zwolnienie. W środę mama przyprowadziła chłopca z rumieniem zakaźnym, ale na szczęście się przyznała, mówiąc czy dzisiaj można delikatniej z nim ćwiczyć, bo ma rumień 😅. Także z całego serca polecam uciekać jak najszybciej z takich środowisk
 
Ja pracuję w centrum rehabilitacyjnym z dziećmi niepełnosprawnymi i nie zaryzykuję trzeciej ciąży. Jutro jak będzie serduszko to uciekam na zwolnienie. W środę mama przyprowadziła chłopca z rumieniem zakaźnym, ale na szczęście się przyznała, mówiąc czy dzisiaj można delikatniej z nim ćwiczyć, bo ma rumień 😅. Także z całego serca polecam uciekać jak najszybciej z takich środowisk
No właśnie intensywnie myślę, jak zobaczę serduszko to pogadam z ginekologiem co mysli, ale uważam, że mi powie, żebym uciekła. W sumie nikt nam orderu za pracę nie da 🙈
 
No właśnie intensywnie myślę, jak zobaczę serduszko to pogadam z ginekologiem co mysli, ale uważam, że mi powie, żebym uciekła. W sumie nikt nam orderu za pracę nie da 🙈
Dokładnie:) a moja lekarka sama powiedziała, że chociaż wydaje się nam, że bez nas pracodawcą będzie miał trudność to zawsze sobie poradzi. Uciekaj jak najszybciej jak masz możliwość
 
A kiedy wybieracie się na pierwsza wizytę? Macie już jakieś objawy?
Ja mam 22 października pierwszą wizytę 🥰 już się nie mogę doczekać. Jeśli chodzi o objawy to mam mdłości coraz częściej i jestem bardzo głodna. Może wynika to z faktu, że jeszcze karmię piersią 1,5 roczną córkę.
 
reklama
A kiedy wybieracie się na pierwsza wizytę? Macie już jakieś objawy?
Ja mam czasami lekki nudności, ale nie dokuczaja mi jakoś bardzo. Ból piersi ale też do zniesienia, jedyne co jest mocno zauważalne to to, że wystarczy chwila bez jedzenia i już mi bulgocze w brzuchu jakbym nie jadła tydzień 😅
 
Do góry