reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Nie uwierzę w to że wyszła trójka dziecku 5 miesięcznemu, dopóki nie zobaczę zdjęcia :p wiem ze każdy człowiek inny i ze zęby wychodzą w innej kolejności czasem, ale w trójki nie uwierzę ;p
A czemu kaszki mają nie mieć wartości odżywczych jeśli w skład wchodzą same zboża? :) dla mnie osobiście te kaszki to super pomysł na szybkie śniadanie dla malucha ;)


Tak, w poniedzialek jest już po 6 miesiącu ;) uwierz mi że dzien różnicy nie zrobi nic dziecku ;)
Ja karmie młodego sporadycznie mm, w sensie dostaje jak mnie nie ma w domu. 2 tygodnie temu skończyło mi się mleko, woec nie było sensu kupować już 1. Kupiłam 2, dostał normalnie następnym razem 2, bez żadnego mieszania ;) pół roku skończy w czwartek
No, o zdjęcie uzębienia kolezanki malej prosic nie bede, ale albo uwierzysz mi na slowo (widzialam :D ), albo żyj w przeświadczeniu, że jest tak, jak myslisz :)
Wiesz co? To chyba kwestia tych torebek - to, co w takiej folii sie znajduje, zawsze wydaje mi sie malo zdrowe. Muszę sprawdzic w takim razie, bo ani ja nigdy nie jadlam, ani nie dawalam dziecku, ale skoro moga byc zastepnikiem przy sniadaniach i fajna alternatywa, to chetnie sprawdze :D
Ps. Moj tez pol roku skonczy we czwartek :D
 
reklama
Pewnie chodzi Ci o coś typu za szybkie obroty=złe napięcie mięśniowe lub za szybkie chodzenie=mogą skrzywić się nogi? Mnie iczywiscie chodzi o szybko w ramach ram czasowych ;) a mysle o tym czasem tylko, bo sama późno rozwijałam umiejętności i mimo ze to noe ma znaczenia, bo teraz chodzenie świetnie mi wychodzi ;) to jednak ciesze się ze córeczka ma dryg po tacie 😁
Tak, dokładnie. Piszę o tym, bo kiedys, w naszych czasach nikt o tym nie mowil, ale ja zaczelam chodzic - nie wstawac, ale chodzic - kiedy mialam 7 miesiecy, a w wieku 8 juz biegalam jak szalona. Mam w rodzinie lekarzy i tylko dlatego nie mialam problemow, bo szybko zauwazyli problemy z napieciem ;)
 
Tak jak pisałam niżej, szybko zorientowałam się ze to nie ząb 😅 a już myślałam ze mam wampira 😇
Najpierw mapisalam, potem doczytalam :)

No, o zdjęcie uzębienia kolezanki malej prosic nie bede, ale albo uwierzysz mi na slowo (widzialam :D ), albo żyj w przeświadczeniu, że jest tak, jak myslisz :)
Wiesz co? To chyba kwestia tych torebek - to, co w takiej folii sie znajduje, zawsze wydaje mi sie malo zdrowe. Muszę sprawdzic w takim razie, bo ani ja nigdy nie jadlam, ani nie dawalam dziecku, ale skoro moga byc zastepnikiem przy sniadaniach i fajna alternatywa, to chetnie sprawdze :D
Ps. Moj tez pol roku skonczy we czwartek :D
Nie chce zdjęcia, wierzyć nie muszę jak słusznie mówisz :D
A co do kaszek to np w rossmanie jest hipp bio i on ma spoko skład, no trzeba patrzeć. Na pewno ja nie kupuje mlecznych. Wole zrobić mu na mleku które pije niż brać gotowce z mm ;)
 
Dziewczyny doradzcie.Moja corka od poczatku jest na mm Bebilon.Przeszlysmy na Bebilon 2 i tu jest problem bo Bebilon zmienil swoj sklad.Juz w 1 jak kupilam jedno op.z nowym niby lepszym skladem to corka miala takie rzadkie kupy i to nawet przy puszczeniu bakow.Wrocilam do tych starych i wszystko bylo ok. A teraz 2 nie ma ze starym slladem a corka zalicza powtorke z kupka.Nie wiem co robic.Czy wogole zmienic na inne mleko
 
Dziewczyny doradzcie.Moja corka od poczatku jest na mm Bebilon.Przeszlysmy na Bebilon 2 i tu jest problem bo Bebilon zmienil swoj sklad.Juz w 1 jak kupilam jedno op.z nowym niby lepszym skladem to corka miala takie rzadkie kupy i to nawet przy puszczeniu bakow.Wrocilam do tych starych i wszystko bylo ok. A teraz 2 nie ma ze starym slladem a corka zalicza powtorke z kupka.Nie wiem co robic.Czy wogole zmienic na inne mleko
Kurde. A to mnie zmartwiłaś. My właśnie mamy przechodzić na zwykły bebilon (teraz mamy ha) I wolałabym, aby to był dobry produkt. A który bebilon dokładnie masz? Advance czy ten drugi, czy jeszcze jakiś? (Jestem zagubiona w tych nazwach 😅).

A co tam się zmieniło?
Zaczęłaś już rozszerzanie diety? Odkąd rozszerzamy kupy są bardzo ładne. Wcześniej raz dobre, raz nie za bardzo.
 
Dziewczyny doradzcie.Moja corka od poczatku jest na mm Bebilon.Przeszlysmy na Bebilon 2 i tu jest problem bo Bebilon zmienil swoj sklad.Juz w 1 jak kupilam jedno op.z nowym niby lepszym skladem to corka miala takie rzadkie kupy i to nawet przy puszczeniu bakow.Wrocilam do tych starych i wszystko bylo ok. A teraz 2 nie ma ze starym slladem a corka zalicza powtorke z kupka.Nie wiem co robic.Czy wogole zmienic na inne mleko
U nas było tak samo na tym nowym Bebilonie. Robił nawet z 8 kup dziennie takich zielonkawych i rzadkich. Trwało to ok 10 dni i się poprawiło. Teraz robi 1/2 normalne kupki.
 
Kurde. A to mnie zmartwiłaś. My właśnie mamy przechodzić na zwykły bebilon (teraz mamy ha) I wolałabym, aby to był dobry produkt. A który bebilon dokładnie masz? Advance czy ten drugi, czy jeszcze jakiś? (Jestem zagubiona w tych nazwach 😅).

A co tam się zmieniło?
Zaczęłaś już rozszerzanie diety? Odkąd rozszerzamy kupy są bardzo ładne. Wcześniej raz dobre, raz nie za bardzo.
Takie tylko teraz 2.Jest tragwdia po prostu.1 stara byla ok.Zmienilo sie to ze w nowej nie oleju palmowego.
Tak zaczelysmy rizszerzac diete juz 20 tyg.Zupki je bardzo fajnie,owoce najgorsze zlo i kaszka bezglutenowa tez.Jeszcze nie wprowadzilam glutenu i mlecznych potraw.Boje sie tego jak diabel swieconej wody.
 
No masakra jest.Robi non stop te kupy i chyba pobolewa ja brzuszek bo taka placzaca jest i nie chce spac.Tragedia
U nas na sen to chyba nie miało wpływu ale robił też te kupy w nocy co normalnie od dawna się nie zdarzało i musieliśmy przebierać i się rozbudzał. Mało która zatrzymała się w pieluszce, prawie po każdej bodziak do przebrania bo tak strzelał [emoji85] wydaje mi się, że brzuch go nie bolał bo zachowywał się normalnie ale już planowałam zmienić to mleko ale z dnia na dzień się poprawiło. Może u Was się też poprawi a może jej coś w nim nie odpowiada. A długo już robi te kupy?
 
reklama
U nas na sen to chyba nie miało wpływu ale robił też te kupy w nocy co normalnie od dawna się nie zdarzało i musieliśmy przebierać i się rozbudzał. Mało która zatrzymała się w pieluszce, prawie po każdej bodziak do przebrania bo tak strzelał [emoji85] wydaje mi się, że brzuch go nie bolał bo zachowywał się normalnie ale już planowałam zmienić to mleko ale z dnia na dzień się poprawiło. Może u Was się też poprawi a może jej coś w nim nie odpowiada. A długo już robi te kupy?
Hmm u nas te kupy to 70%to takie baki farbowane.Takie porzadne kupy to jest moze teraz jedna lub dwie dziennie.Ale z tymi od bakow to wyjdzie ok 5-6.Moja nigdy nie robi kupy jak spi zawsze najpierw sie obudzi-nawet kilkanascie min.przed i dopiero cisnie😉Mleko zmienilysmy od niedzieli i jeszcze problem w tym ze juz nie mialam tej starej 1 wiec tylko z 5 butelek bylo wymieszanych a tak to z grubej rury.Wczesniej jak kupilam nowa 1 to mala 2 tyg.sie meczyla tzn.2 dni zero kup a pozniej non stop.
Mysle ze cos jest z tym mlekiem bo ona meczy sie zeby baka zrobic-to chyba wzdecia sa nie?Moze podac espumisan?
 
Do góry