reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ok, dzięki za info. Bo mam przeczucie, ze u mnie sprawa może się niebawem rozwiązać i nie wiem czy zdążą mi to wysłać, żebym wzięła ze sobą na porodówkę ;)
Jak zamówisz dziś to w środę góra w czwartek na pewno będziesz miała.
A czy któraś z was rodzi drugi bądź kolejny raz? Tez się tak boicie? [emoji85]
Ja będę rodzić drugi raz, boję się chyba bardziej bo wiem co mnie czeka [emoji85]
 
reklama
Już Już bo termin miałam na 5.06 i lekarz stwierdził, że już jest odpowiedni czas a ja spać nie mogę ze stresu. Dzisiaj pobrali mi covid a jutro po południu mam się stawić w szpitalu.
Wszystko będzie dobrze, nic się nie stresuj. Już niedługo utulisz, ucałujesz i uściskasz 🥰
 
Mam tak samo! W ogóle nie ogarniam że do 10 czerwca mam mieć dziecko???
I że w każdej chwili mogę zacząć rodzić? Ale że jak to tak? [emoji85]
Hehe jak każda z nas [emoji6] z jednej strony już bym chciała być po a z drugiej nie jestem totalnie gotowa [emoji85] psychicznie bo dla Bobo wszystko mam.
 
Ja rodziłam 10 lat temu i nie bałam się tak bardzo jak teraz 🙈
Od początku ciąży kiedy to pierwszy lekarz chciał mi wmówić nowotwór złośliwy widząc moje mięśniaki to mam jakiś dziwny strach i stres...
Chce rodzic SN ale może być różnie.
Dziś 36tc, byłam na wizycie i szyjka dalej długa więc pewnie za bardzo się nie pospieszy...
Za 2 tyg przestanę jeździć winda tylko pieszo na 5 piętro 🙈😂
 
Mam tak samo! W ogóle nie ogarniam że do 10 czerwca mam mieć dziecko???
I że w każdej chwili mogę zacząć rodzić? Ale że jak to tak? [emoji85]
Dokładnie [emoji16][emoji16] mi został dokładnie miesiąc bo termin na 25 czerwca i panikuje jak o tym myślę [emoji85] ciągle wydawało mi się, że to jeszcze tyle czasu a tak naprawdę wszystko może się zacząć lada dzień... I znowu życie przewróci się do góry nogami [emoji28]
 
reklama
Do góry