reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja miałam zrobić ok 35 tc żeby były wyniki w miarę świeże. Ale w poprzedniej ciąży robiłam tylko na początku i nie kazali powtarzać. Więc to zależy od gina o szpitala.
A czy w poprzedniej ciąży miałaś pessar?
Jestem już w 37tc i boje się czy nie za późno na czystość pochwy, bo na wynik trochę się czeka chyba.
 
Ja mam dziś jakiś spadek formy. Już miałam 2 drzemki i czuję że jakbym się położyła, to trzeci raz też udałoby mi się zasnąć. W nocy śpię w miarę normalnie, więc może to ta pogoda. Dziś pochmurno i padało w nocy. Do porodu 15 dni 😀
 
Morfologia i gbs, HIV miałam drugi raz, 3 tyg temu.
Ja się szykuje na SN chociaż od początku była planowana cc, ale nie wiadomo jak się skończy...

Ostatnio mdli mnie strasznie, wymiotów nie mam ale po jedzeniu mi nie dobrze...
No i samopoczucie bez sił, ale to chyba ta pogoda.
 
Ten webinar będzie nagrany? Jutro mam położna z ktg w domu, więc nie dam rady o takiej godzinie.
Ja jestem z wielkopolski. Okazuje się, że każdy szpital wymaga pod koniec ciąży jeszcze raz niektóre badania. Jeżeli lekarka wyślę mnie do Poznania do kliniki to muszę mieć hbs i kiłę. Jeżeli pojadę do szpitala w którym przypuszczalnie będę rodzić to wymagają hbs, HIV. A jeszcze niektóre w okolicy to Hcv.
Covid przechodziłam kilkanaście dni temu. W jednym szpitalu z dokumentem, że chorowałam nie robią wymazu. Jestem ciekawa trochę przeciwciał, ale to znowu dodatkowy koszt.
U mnie raczej siłami natury. Choć na początku ciąży miałam stwierdzone problemy kardiologiczne, ale uspokoiły się w połowie. Teraz różnie. Kardiolog stwierdził, że mogę rodzic, ale żeby EKG było w pobliżu.
 
reklama
Do góry