reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Lekarz który prowadzi mi ciążę jest ordynatorem i zadecydował, że najpierw założą mi balonik, później może kroplówkę z oksytocyną i do 4 czerwca powinnam urodzić. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.
Balonik to jest ten cewnik? To jest jajco jakieś. Wolałabym tego uniknąć. Przy pierwszym porodzie nic nie dało, tylko ogromny ból.

Tak czytam Wasze wypowiedzi i czytam i stwierdzam, że większość z Was będzie miała cesarki. To z jakich przyczyn?

Czy któraś z Was podzieli się informacja mniej więcej skąd jest lub z jakiego województwa?
 
Jakie dodatkowe badania krwi robicie przy ostatniej morfologii? Każdy szpital ma swoją rozpiskę. Hbs, Hcv, HIV, kiła?
Czy robicie sobie przeciwciała na covid?
 
Balonik to jest ten cewnik? To jest jajco jakieś. Wolałabym tego uniknąć. Przy pierwszym porodzie nic nie dało, tylko ogromny ból.

Tak czytam Wasze wypowiedzi i czytam i stwierdzam, że większość z Was będzie miała cesarki. To z jakich przyczyn?

Czy któraś z Was podzieli się informacja mniej więcej skąd jest lub z jakiego województwa?
Ja mam cc z uwagi na to że mialam pierwsza cc I mam też chirurgiczne przeciwwskazania do porodu sn.
Ja jestem z południa woj. Śląskiego ;)

Jakie dodatkowe badania krwi robicie przy ostatniej morfologii? Każdy szpital ma swoją rozpiskę. Hbs, Hcv, HIV, kiła?
Czy robicie sobie przeciwciała na covid?
Ja robię tylko morfologię bo moja gin nic nie mówiła o reszcie. W szpitalu u mnie nie wymagają nic poza gbs, morfologia i moczem, wiec nie będę wydawać kasy ;) a co do covida to przeszlam w listopadzie, a w lutym już przeciwcial nie było, więc nie robię. Też bez sensu, bo u mnie jest wymaz przed planowanym przyjęciem do szpitala I i tak mnie on nie minie...
 
Ja jestem z północnej Wielkopolski.
Jeśli chodzi o badania to miałam wymaz gbs, i w zeszłym tygodniu robilam morfologie i mocz. Hbs, HCV, hiv mialam robione na początku i nie kazali powtarzać.
A co do covid to w czwartek np. byłam na ktg w szpitalu to zrobili mi szybki wymaz, teraz idę znowu w czw już nie będą powtarzać testu.
Jakie dodatkowe badania krwi robicie przy ostatniej morfologii? Każdy szpital ma swoją rozpiskę. Hbs, Hcv, HIV, kiła?
Czy robicie sobie przeciwciała na covid?
 
reklama
Jakie dodatkowe badania krwi robicie przy ostatniej morfologii? Każdy szpital ma swoją rozpiskę. Hbs, Hcv, HIV, kiła?
Czy robicie sobie przeciwciała na covid?
Ja szykuje się na SN.
Co do badań robiłam te co napisałaś.
Przeciwciała na Covid robiłam ale dla siebie bo chorowałam a nie dlatego, że szpital tego wymaga [emoji3526]
 
Do góry