reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Jakie złe przeczucie, no coś Ty :) Będzie wszystko dobrze. Ja też się stresowałam jak diabli, zupełnie niepotrzebnie. Fajne to usg bo tatuś też mógł być i długo trwa więc dużo się dzieciątka naoogląda :) Daj znać jak wyjdziesz, może będzie wiadomo jaka płeć :)
A mi lekarz nie pozwolił zaprosić męża 😔 niestety bede sama. Na ostatniej wizycie mogłam mu tylko filmik nagrać i widać, ze jest mu mega przykro choć stara sie tego nie pokazywać
 
Cześć Dziewczyny, to mój pierwszy wpis na tym forum, bo dość długo bałam się, że coś będzie nie tak, więc hamowałam wszystkie swoje zapędy, by sie gdzieś udzielać itp. Zabawne, że głównie przez to sie bałam, że za dobrze sie czulam, wiec oczywiście w mojej głowie to był znak, ze coś jest nie tak (to moja pierwsza ciąża, stąd panika) ;) ale w ubieglym tyg odebralam wyniki nifty, a dzis zrobilam USG 11-14 i wszystko wyglada dobrze :) Mam natomiast do Was pytanie o to USG 11-14, bylam w Luxmedzie, bo tam mam abonament z pracy i to usg trwalo max 10 min, razem z opisem itp...czy Wy tez miałyście takie krótkie? Czytam, ze dobry gin robi jest do 30 min nawet sprawdzajac wszystko i zastanawiam sie czy powtorzyc je prywatnie...miala ktoras z Was taka syt? Genetycznie po nifty wiem, ze jest ok, ale chcialabym dobrego sprawdzenia pod katem anatomicznej budowy.
 
A mi lekarz nie pozwolił zaprosić męża 😔 niestety bede sama. Na ostatniej wizycie mogłam mu tylko filmik nagrać i widać, ze jest mu mega przykro choć stara sie tego nie pokazywać
Teraz chyba nikt nie wpuszcza partnerow/mezow, moj dzis tez pod drzwiami siedzial niestety, ale z tym nagraniem na tel to fajny pomysl, mam nadzieje, ze wyniki masz ok!
 
Cześć Dziewczyny, to mój pierwszy wpis na tym forum, bo dość długo bałam się, że coś będzie nie tak, więc hamowałam wszystkie swoje zapędy, by sie gdzieś udzielać itp. Zabawne, że głównie przez to sie bałam, że za dobrze sie czulam, wiec oczywiście w mojej głowie to był znak, ze coś jest nie tak (to moja pierwsza ciąża, stąd panika) ;) ale w ubieglym tyg odebralam wyniki nifty, a dzis zrobilam USG 11-14 i wszystko wyglada dobrze :) Mam natomiast do Was pytanie o to USG 11-14, bylam w Luxmedzie, bo tam mam abonament z pracy i to usg trwalo max 10 min, razem z opisem itp...czy Wy tez miałyście takie krótkie? Czytam, ze dobry gin robi jest do 30 min nawet sprawdzajac wszystko i zastanawiam sie czy powtorzyc je prywatnie...miala ktoras z Was taka syt? Genetycznie po nifty wiem, ze jest ok, ale chcialabym dobrego sprawdzenia pod katem anatomicznej budowy.
No moje badanie prenatalne usg trwało z 20 minut myślę, dużo sprawdzania i na koniec jeszcze lekarz stwierdził, że dopochwowo zbada jakby od drugiej storny
 
Teraz chyba nikt nie wpuszcza partnerow/mezow, moj dzis tez pod drzwiami siedzial niestety, ale z tym nagraniem na tel to fajny pomysl, mam nadzieje, ze wyniki masz ok!
No właśnie okazuje sie, ze niektórzy pozwalaja... Ja mialam to badanie kontrolne, prenatalne mam za tydzień. Wszystko bylo oki tylko maleństwo mialo pepowine na szyji ale taki szaleniec mi sie trafil, ze lekarz najpierw sie z niego smial a pozniej juz zaczal "krzyczećc" na malucha, zeby sie na chwilę uspokoił bo serduszko chcemy usłyszeć 😂😂😂🤦‍♀️
 
Moje trwało ok 15 min u prywatnego gina
Cześć Dziewczyny, to mój pierwszy wpis na tym forum, bo dość długo bałam się, że coś będzie nie tak, więc hamowałam wszystkie swoje zapędy, by sie gdzieś udzielać itp. Zabawne, że głównie przez to sie bałam, że za dobrze sie czulam, wiec oczywiście w mojej głowie to był znak, ze coś jest nie tak (to moja pierwsza ciąża, stąd panika) ;) ale w ubieglym tyg odebralam wyniki nifty, a dzis zrobilam USG 11-14 i wszystko wyglada dobrze :) Mam natomiast do Was pytanie o to USG 11-14, bylam w Luxmedzie, bo tam mam abonament z pracy i to usg trwalo max 10 min, razem z opisem itp...czy Wy tez miałyście takie krótkie? Czytam, ze dobry gin robi jest do 30 min nawet sprawdzajac wszystko i zastanawiam sie czy powtorzyc je prywatnie...miala ktoras z Was taka syt? Genetycznie po nifty wiem, ze jest ok, ale chcialabym dobrego sprawdzenia pod katem anatomicznej budowy.
 
reklama
Do góry