reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie. B
Jestem w 10+6. 11.12 będę mieć badania prenatalne. Pan doktor kazal mi zrobić przed nimi badania krwi (PAPPA, wolne HCG). I teraz nie wiem kiedy te badania zrobić. Czytalam ze na wyniki czeka sie do 10 dni roboczych. Wizyte u gina mam w piątek i obawiam sie, ze jesli nie zrobie tych badań przed ta wizyta to nie dostanę wyniku do 11.12. Nie chce tez robic ich za szybko zeby nie wyszly jakies falszywe....
 
Dziewczyny mam do Was pytanie. B
Jestem w 10+6. 11.12 będę mieć badania prenatalne. Pan doktor kazal mi zrobić przed nimi badania krwi (PAPPA, wolne HCG). I teraz nie wiem kiedy te badania zrobić. Czytalam ze na wyniki czeka sie do 10 dni roboczych. Wizyte u gina mam w piątek i obawiam sie, ze jesli nie zrobie tych badań przed ta wizyta to nie dostanę wyniku do 11.12. Nie chce tez robic ich za szybko zeby nie wyszly jakies falszywe....
To zależy od laboratorium ile się czeka na wyniki. Ja chciałam mieć już na usg gotowy wynik, ale też nie kosztem wiarygodności badania, ale lekarka mi powiedziała, że pobranie tydzień przed usg jest nawet lepsze. Miałam pobieraną krew we wtorek, dzwoniłam dzisiaj to jest już wynik. Jutro usg po równym tygodniu.
 
Ok, czyli tez sobie pojde na badania tak okolo tydzien przed wizyta. Dzisiaj dzwonilam do laboratorium, bo chcialam dopytać ile im to czasu mniej wiecej zajmuje ale oczywiście sie nie dodzwonilam. Dziekuje Ci slicznie za odpowiedź 😘 Trzymam kciuki, zeby na usg było wszystko idealnie 😁
 
Hmm....ja dostałam namiary od swojego lekarza prowadzącego gdzie mam się zapisać na prenatalne. Przy rejestrowaniu się kazali przyjechać na 8 pobrać krew a na 9 usg tego samego dnia 🤷🏻‍♀️ Nawet nie wiedziałam ze można z krwi robić wcześniej badania
 
Ja już miałam i pokazuje teraz datę 29 maja- nie wiem już w której grupie być, terminy pomiędzy 29 maja- 4 czerwca. Dziecko było większość badania obrócone tyłeczkiem- pani doktor musiała go budzić i machała tą głowica i naciskała brzuch. Skończyło się na badaniu transwaginalnym... na koniec badania obrócił się na chwile na bok (uff) doktor mówiła ze nie wyszłabym z badania dopóki dziecko by się nie obróciło. Musiałam nawet wstać w fotela porobić przysiady i podskoczyć żeby obudzić dziecko- ono po prostu sobie spało :) natomiast wyniki w porządku.
Miałam tak z Synkiem w pierwszej ciąży, skakałam, jadłam cukierka, wszystko żeby się Księciunio obudził :) na pocieszenie dodam, że od urodzenia jest małym śpioszkiem i nawet w pierwszych dniach musiałam go wybudzać na jedzonko :p
 
Dziewczyny mam do Was pytanie. B
Jestem w 10+6. 11.12 będę mieć badania prenatalne. Pan doktor kazal mi zrobić przed nimi badania krwi (PAPPA, wolne HCG). I teraz nie wiem kiedy te badania zrobić. Czytalam ze na wyniki czeka sie do 10 dni roboczych. Wizyte u gina mam w piątek i obawiam sie, ze jesli nie zrobie tych badań przed ta wizyta to nie dostanę wyniku do 11.12. Nie chce tez robic ich za szybko zeby nie wyszly jakies falszywe....
Zadzwoń do labu i zapytaj ile się czeka, u mnie są tego samego dnia :)
 
Hmm....ja dostałam namiary od swojego lekarza prowadzącego gdzie mam się zapisać na prenatalne. Przy rejestrowaniu się kazali przyjechać na 8 pobrać krew a na 9 usg tego samego dnia 🤷🏻‍♀️ Nawet nie wiedziałam ze można z krwi robić wcześniej badania
Różnie to sie odbywa podobno. W mojej przychodni nie ma laboratorium i dlatego musze badania zrobić gdzies indziej.
 
reklama
Do góry