reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ale super! Gratulacje! To który tydzień??
Mówił Ci gin że nie na każdej wizycie usg??
Byłam na wizycie w luxmed i wszystko Ok :) bubu mierzy już 3,34 i jest 3 dni starsze niż OM :) serducho 179. Machalo rączkami [emoji2] Boziu, jak się cieszę [emoji3590] Dostałam tez skierowania na badania na 1 i tez już na 2 trymestr :)
 
reklama
Dziewczyny, głupio mi z tym dzwonić do mojego gina. Jak z tym farbowaniem włosów w pierwszym trymestrze? Jedni mówią żeby poczekać do drugiego, inni że to nikomu nie szkodzi...
 
Byłam na wizycie w luxmed i wszystko Ok :) bubu mierzy już 3,34 i jest 3 dni starsze niż OM :) serducho 179. Machalo rączkami [emoji2] Boziu, jak się cieszę [emoji3590] Dostałam tez skierowania na badania na 1 i tez już na 2 trymestr :)
Bardzo się cieszę że u ciebie dobrze naprawdę po tych wszystkich przejściach ...w końcu musi się udać :) mojego maleństwa też takie tętno miało ostatnio.. Teraz w poniedziałek u mnie chwila prawdy... Który tydzień wyliczył?
 
Bardzo się cieszę że u ciebie dobrze naprawdę po tych wszystkich przejściach ...w końcu musi się udać :) mojego maleństwa też takie tętno miało ostatnio.. Teraz w poniedziałek u mnie chwila prawdy... Który tydzień wyliczył?
Tak jak pisałam wyżej :) Wg OM 9+6, a z usg 10+2. Trzymam kciuki!! Będzie dobrze, nie ma innej opcji :D

Napisałam SMS do mojego gina i w końcu zrezygnowałam z wizyty u dentysty. Powiedział, ze fluor może być problemowy i lepiej poczeka do 2 trymestru
 
Dziewczyny, głupio mi z tym dzwonić do mojego gina. Jak z tym farbowaniem włosów w pierwszym trymestrze? Jedni mówią żeby poczekać do drugiego, inni że to nikomu nie szkodzi...
Ja już malowałam w tej ciąży włosy. Kolor wyszedł jak zawsze.
Tu chyba chodzi o opary z farby śmierdzące ale teraz farby są delikatniejsze nie walą amoniakiem z kilometra. A poza tym zawsze można założyć maseczkę [emoji6]
 
reklama
Tak jak pisałam wyżej :) Wg OM 9+6, a z usg 10+2. Trzymam kciuki!! Będzie dobrze, nie ma innej opcji :D

Napisałam SMS do mojego gina i w końcu zrezygnowałam z wizyty u dentysty. Powiedział, ze fluor może być problemowy i lepiej poczeka do 2 trymestru
Sorki nie doczytałam :( super już daleko jesteś. U mnie dziś będzie 9 tydzien. Widać już brzuszek?
 
Do góry