reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej, chwalę się po wizycie, z OM 9+5, z usg wyszło jeden dzień mniej 😀. Dzidzia ma 2,8cm i tętno 173 🥰 Widziałam jak się rusza i macha rączkami. Za 3 tygodnie prenatalne
O jaaaa 😍

Cytologię miałam we wrześniu . Kolejna będzie po porodzie.

Uważam że tym krzykiem czasem to można pogorszyć sytuację...

Mąż do pracy wyprawiony dziś wróci koło 23...😞 Nie lubię jak go nie ma w domu... A ja wstałam czułam się mega a teraz zaczyna się 🤢 spróbuję się mięty napić.
 
reklama
Hmm może to jakieś prywatne przemyślenie położnej.. ale w sumie tak na zdrowy rozsądek ma trochę racji. Ja jeszcze nie robiłam cyto i chyba jeśli nie zauważę żadnych problemów to się na razie wstrzymam. Zapytam lekarza w pt co on o tym sądzi.
 
A w jaki sposób cytologia miałaby zaszkodzić dziecku skoro on jest w macicy a cytologia z szyjki?
Hmm może to jakieś prywatne przemyślenie położnej.. ale w sumie tak na zdrowy rozsądek ma trochę racji. Ja jeszcze nie robiłam cyto i chyba jeśli nie zauważę żadnych problemów to się na razie wstrzymam. Zapytam lekarza w pt co on o tym sądzi.
 
reklama
Ja się zastanawiam nad szczepueniem na grypę. Mam szczepionkę w domu ale dowiedziałam się że jestem w ciąży i nie zrobiłam. Podobno spokojnie można ale w drugim trymestrze. Zapytam lekarza co o tym myśli. Jeżeli powie że nie, to się nie zaszczepię.
 
Do góry