reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja chodzę na NFZ i w poniedziałek dzwoniłam właśnie do mojego lekarza, że nie daje rady w pracy, bo mam nasilone mdlosci, a w szkole pracuje i nie mogę sobie wyjść kiedy potrzebuje i dzieci zostawić.No i od dziś siedzę w domu, po L4 idę jutro dopiero, bo we wtorki on nie przyjmuje. No ale powiedział, że mam przyjść i będę mieć L4 od wtorku. Nie wiem nawet jeszcze na ile czasu. Nie planowałam jeszcze iść tak na stale, ale potrzebuję odpocząć i przeczekać te mdłości.
Dziewczyny jak patrzę ile za te badania płacicie prywatnie to może naprawdę warto rozważyć lekarza na NFZ, chociażby dla tych badań bezpłatnych. A dodatkowo można sobie chodzić prywatnie.
Bez sensu wydawać tyle na te badania, skoro przysługują bezpłatnie. Ja już na pierwszej wizycie miałam zlecony taki zestaw badań że kilka proboweki ściągnęli.
Mi zrobił cytologia i kazał przyjść za miesiąc
 
U mnie jest troszkę inaczej, oczywiście uwielbiam spędzać z nim czas, dużo spacerujemy, wszędzie razem jeździmy itp. Ale On kocha swoją pracę, ma tam przyjaciół i jak siedzi zbyt długo w domu to staje się bardzo marudny, narzeka na wszystko, a tym bardziej jak nie ma co robić, niby ma montować materiał, ale odwleka to od 3 dni i jęczy, że się nudzi... A tak idzie do pracy na 9 mniej więcej i jest w domu już o 14-15. Te kilka godzin będzie zajęty zrobi swoją robotę, posiedzi z kolegami, a jak wraca to jest szczęśliwy, wyluzowany, mega kochany, wtedy popołudnia i wieczory spędzamy bardzo miło, bo się nie nudzi całe przedpołudnie 😀
Mój ma to samo on kocha pracować ale to dlatego, że ze wsi pochodzi i tam co chwile było cos do roboty, dlatego też kupiliśmy działkę i bedzidmy się budować:D
jak tam po pierwszej wizycie?
Wszystko jest w porządku z małżeństwem, serduszko ładnie bije 😊
 
Mój ma to samo on kocha pracować ale to dlatego, że ze wsi pochodzi i tam co chwile było cos do roboty, dlatego też kupiliśmy działkę i bedzidmy się budować:D

Wszystko jest w porządku z małżeństwem, serduszko ładnie bije 😊
Eeeeej no, a fotka? 😁 gratuluję udanej wizyty ❤❤❤

Ja nie wiem, co ta ciąża ze mną robi. Generalnie uwielbiam spać i mogłabym to robić przez pol życia, a dziś położyłam sie o północy, a o piątej byłam już na nogach... Ale za to udało mi się przechytrzyc mdłości i zjadlam jajko i wypiłam kawę, zanim sie zaczęły. Czekam teraz do 7:45, żeby obudzić młodego na pseudo lekcje i pewnie zawinę sie poleżeć na kanapie :)
 
Ja osobiście za nim nie przepadam, jest dziwny, ale wiem że kobiety sobie go chwalą jako lekarza więc musiałabyś się sama przekonać. Ewentualnie do Olszewskiej na listę rezerwową zapisać i dzwonią jak coś się zwolni.
Wiesz czy do Olszewskiego warto? Krócej się czeka na termin i się zastanawiam do którego się zapisać
 
Ja osobiście za nim nie przepadam, jest dziwny, ale wiem że kobiety sobie go chwalą jako lekarza więc musiałabyś się sama przekonać. Ewentualnie do Olszewskiej na listę rezerwową zapisać i dzwonią jak coś się zwolni.
Ja na przykład mam tak, że lekarz może być nie wiadomo jakim specjalistą, ale i musi być ta nić porozumienia. U mnie w mieście też jest taki jeden, ogólnie chwalony przez kobiety, bo specjalista, ale każda od razu mówi, że jest specyficzny. A ta specyficznosc w jego wydaniu to często zły humor, chamskie odzywki i oschlosc. A ja wychodzę z założenia, że w gabinecie u ginekologa trzeba czuć się w miarę swobodnie, a nie uważac na każde słowo czy przejmować sie tym, jaki lekarz na humor...
 
No to właśnie coś w stylu doktora Olszewskiego ale niektórym kobietom zależy na profesjonalnej usłudze i nic poza tym dlatego im pasuje. Ja wolę moją lekarke, ona jest sympatyczna. A jak zachwyca się nad moją ciążą to już w ogóle miód na serce [emoji2]
Ja na przykład mam tak, że lekarz może być nie wiadomo jakim specjalistą, ale i musi być ta nić porozumienia. U mnie w mieście też jest taki jeden, ogólnie chwalony przez kobiety, bo specjalista, ale każda od razu mówi, że jest specyficzny. A ta specyficznosc w jego wydaniu to często zły humor, chamskie odzywki i oschlosc. A ja wychodzę z założenia, że w gabinecie u ginekologa trzeba czuć się w miarę swobodnie, a nie uważac na każde słowo czy przejmować sie tym, jaki lekarz na humor...
 
reklama
Do góry