reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
To dla mnie nowość, nie orientowałam się jeszcze w temacie, może mi podpowiecie.
Zaświadczenie o ciąży -
Wystawia ginekolog, trzeba to dostarczyć do pracodawcy.
Czy to jest dokument papierowy, czy elektroniczny, czy różnie?
Czy w przypadku elektronicznego jest to wysyłane bezpośrednio do pracodawcy (jak L4?).
 
A dziewczyny zamawialyscie już sobie jakieś ciuszki typowo ciążowe ? Jakieś legginsy czy coś ? Wiem, ze na brzuch za wcześnie, ale niestety jak zakładam ubrania swoje, to sprawiają mi duży dyskomfort - uciskają w brzuch i przez to bardziej mnie mdli, albo mnie brzuch pobolewa później.
 
A dziewczyny zamawialyscie już sobie jakieś ciuszki typowo ciążowe ? Jakieś legginsy czy coś ? Wiem, ze na brzuch za wcześnie, ale niestety jak zakładam ubrania swoje, to sprawiają mi duży dyskomfort - uciskają w brzuch i przez to bardziej mnie mdli, albo mnie brzuch pobolewa później.
Ja nie :) chodzę ciagle w tym samym :)
 
A dziewczyny zamawialyscie już sobie jakieś ciuszki typowo ciążowe ? Jakieś legginsy czy coś ? Wiem, ze na brzuch za wcześnie, ale niestety jak zakładam ubrania swoje, to sprawiają mi duży dyskomfort - uciskają w brzuch i przez to bardziej mnie mdli, albo mnie brzuch pobolewa później.
Ja mam z poprzedniej ciąży i jeszcze nie używam, ale jak najbardziej uważam, że przyniesie CI to ulgę, a przecież im dłużej będziesz używać, tym bardziej się opłaca kupować :) Kup i korzystaj z tej wolności dla brzucha :D
Jeansy mam z Lidla, bardzo polecam.
 
Eeeeej no, a fotka? 😁 gratuluję udanej wizyty ❤❤❤

Ja nie wiem, co ta ciąża ze mną robi. Generalnie uwielbiam spać i mogłabym to robić przez pol życia, a dziś położyłam sie o północy, a o piątej byłam już na nogach... Ale za to udało mi się przechytrzyc mdłości i zjadlam jajko i wypiłam kawę, zanim sie zaczęły. Czekam teraz do 7:45, żeby obudzić młodego na pseudo lekcje i pewnie zawinę sie poleżeć na kanapie :)
Wcześniej wstawiłam 😀
 

Załączniki

  • 20201103_193343.jpg
    20201103_193343.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 58
Ja zamierzam się zaszczepić na krztusiec i może na grypę też jak będą dostępne szczepionki. Wczoraj mi o tym ginekolog mówiła z lux med i w sumie dziwie się że tyle z was nie planuje.
Ja na razie daje radę w swoich spodniach ale zamierzam niedługo kupić sobie jakieś boyfriendy ciążowe, zwłaszcza że kocham boyfriendy [emoji13]
 
reklama
A dziewczyny zamawialyscie już sobie jakieś ciuszki typowo ciążowe ? Jakieś legginsy czy coś ? Wiem, ze na brzuch za wcześnie, ale niestety jak zakładam ubrania swoje, to sprawiają mi duży dyskomfort - uciskają w brzuch i przez to bardziej mnie mdli, albo mnie brzuch pobolewa później.
Też czuję dyskomfort, zwłaszcza w obcisłych jeansach, które uwielbiam🙄 myślałam żeby za jakiś czas kupić jakieś ciążówki w swoim aktualnym rozmiarze, żeby był luz na brzuszek. Na szczęście w moim ukochanym sklepie są jeansy ciążowe takie same jak normalne, czyli z jakimiś przetarciami, dziurami itd. Bo zwykle ciążówki kojarzyły mi się z prostymi, nudnymi spodniami🙄
U mnie druga bo mam plamienia i progesteron spadl, na pierwszej był tylko pecherzyk, dzisiaj wg om mam 7 tydzień ale owulacja byla później to ciążą pewnie jest mlodsza
Dzisiaj musi być dzień samych dobrych wieści, ja głęboko w to wierzę i mocno trzymam kciuki za Ciebie😊
 
Do góry