reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
I co lekarz na to? Czytałam wątki ale nie wiem czy pisałaś czy nie?

Super! Gratuluję ☺

Tak co do ustępowania ciężarnym to powiem Wam tak, jak byłam w ciąży z synem to było ponad 6 lat temu, ludzie byli bardziej życzliwi, ustępowało, pomagali, nie patrzyli na kobiety spode łba. Było jakoś lepiej. A jak z córką byłam w ciąży ponad rok temu to już tragedia, słyszałam komentarze związane z 500+ itp. tak się zastanawiam czy to też nie jest tego efektem. Nie przepuszczają, udają że nie widzą. Nie ustępują, głupio komentują. Może teraz mniej bo każdy się przyzwyczaił , że jest to 500+ ale generalnie jest bardzo mało życzliwości wśród ludzi. Co raz mniej empatii, to jest smutne.

Duży? W jakim sensie?:D

Tak, też się cieszę, oby tak zostało. Dla mnie stresujący będzie 12 tydzień i dalej. Boję się znów powtórki z poprzedniej ciąży.
No właśnie pytałam lekarza czy z USG wychodzi starsza ciąża a on, że nie i pokrywa się z datą om. Ja chyba coś podkręciłam. Sama już nie wiem dokładnie który to tydzień . Ja obliczyłam, że dziś jest 5+7.
Spokojnie, będzie już widać:)


Mnie też ból głowy zaczyna męczyć, miałam tak w ciąży z synem, z córką zapomniałam co to ból głowy a teraz znów powtórka.
Tak, dziś same dobre wieści, oby już tylko takie były.
W sensie jak duże dzidzi :) moje 2,20:))
 
Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
Hej :)
Ja jestem od samego początku pracuje fizycznie w plastikach. Opary z plastików, farby i dziwganie. Wolalam nie ryzykować
 
Ja też już jestem na zwolnieniu bałam się kontaktu z ludźmi bo przychodzili przeziębieni z jakimiś infekcjami i bałam się że mnie zaraża dostałam na pierwszej wizycie wtedy według Om 8 tc ginekolog sam poradził żebym się nie narażała
Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
 
A to polecam iść do lux med. Ja prowadzę ciążę u Olszewskiej prywatnie a do lux med właśnie głównie po badania.
Ja chodzę prywatnie do Piatkowskiego w Gdyni. Dziś mi zlecił kilka badań i nie ukrywam, ze fajnie byłoby pójść do luxmed i dostać na cześć skierowanie, wiec może sie umowie :)
 
Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
Też chcę jak najdłużej. Poprzednim razem byłam na l4 od 10t i powrót po 2 lata nieobecności- tragedia :/ na szczęście teraz pracujemy pół na pół (2-3dni w domu, 3-2dni w biurze) chyba tak będzie do grudnia...
 
Gratuluję pięknych wieści z usg [emoji173][emoji173][emoji173]

Ja dziś mam doła i to takiego na maksa...
Nie mam weny na nic.
Ale czytam wszystko na bieżąco [emoji6]
 
reklama
Jestem z powrotem, na szczęście wszystko w jak najlepszym porządku. Serducho wali 180 uderzeń na minutę💞 bardzo urosło to moje dziecię przez te 3 tygodnie 😊 teraz mierzy 2,36 cm
Ale super zdjęcie, jaki duży już ten Twój maluszek 🙂 też mam drugą wizytę 3 tygodnie po pierwszej, mam nadzieję, że i mój będzie tak duży i śliczny 🙂
Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
Ja pracuję w sklepie, ciągła praca z klientem. Chciałam pracować co najmniej kilka miesięcy, kierowniczka była skłonna odjąć mi obowiązków względem tego ile ich miałam, ale na wizycie w piątek po tym jak lekarz zapytał gdzie pracuję, jakie mam obowiązki itp. to powiedział, że ze względu na covida itp. on zaleca L4. Najważniejszy jest maluszek, nie kłóciłam się, więc od piątku siedzę na L4.

Gratuluję udanych wizyt, ale te nasze maluchy rosną!

U mnie spoko dzień tylko mam problem z moim mężem. Siedzi na zdalnym, a on jak ma za dużo wolnego to mu odwala 😂 Z jednej strony musi być pod telefonem, więc nie możemy nigdzie pójść, a z drugiej strony ma robotę w domu, ale mu się nie chce i cały dzień łazi, marudzi i jęczy, no gorzej niż z dzieckiem 😆 Nie mogę się doczekać, aż pójdzie znowu do pracy! 😀
Macie sposoby jak wywalić faceta do roboty, ale tak żeby nie gadał że go nie chcę w domu? 😂
 
Do góry