reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
O chryste sprawdzam ile mnie beda badania kosztowaly i az mnie zamurowalo.. masakra
U mnie wyszlo bardzo podobnie 🙈 nie wiem czy mam robic grupe krwi, bo mam karte dawcy krwi z grupa wyrobiona i niby lekarz mi nie znanaczył, ale rozmawialam z kolezanka i mowila, ze musi byc podpieta kartka do tej ksiazeczki ciazowej, wiec chyba zrobie 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_20201031-171110_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201031-171110_Samsung Internet.jpg
    416 KB · Wyświetleń: 64
U mnie wyszlo bardzo podobnie 🙈 nie wiem czy mam robic grupe krwi, bo mam karte dawcy krwi z grupa wyrobiona i niby lekarz mi nie znanaczył, ale rozmawialam z kolezanka i mowila, ze musi byc podpieta kartka do tej ksiazeczki ciazowej, wiec chyba zrobie 🤔
No pewnie bedziesz musiala zrobic bo ja mialam grupe krwi na wpisach ze szpitali i pokazalam lekarzowi ale mowil ze wlasnie musi być w dokumentach dopięte :)
 
Tak dużo jest tych wiadomości, że teraz nie znajdę, ale któraś z Was pisała, że ciekawe ile dzieci urodzi się w Dzień Ojca, dopiero sobie uświadomiłam, że termin mam dzień po Dniu Ojca, mąż miałby niezły prezent 😂
Może być dużo, bo 24 czerwca jest pełnia, a wtedy najwięcej dzieci się rodzi 8-)
 
reklama
Dziewczyny a macie spawdzone książki o tym skąd się biorą dzieci i jak rozmawiać o tym z 6-latką? Następne USG mam 24 .11 i będzie to 12 tc. Jak wszystko będzie pomyślnie zamierzamy powiedzieć córce że będzie miała rodzeństwo. Wie, że dziecko jest z brzuszka mamy i musi się urodzić ale bez szczegółów jeszcze jak się tam znalazło. To rezolutna dziewczynka i pewnie będzie miała mnóstwo pytań o szczegóły. Ja miałam 8 lat jak urodził się mój brat i dostałam książkę "Nie wierzcie w bociany". Pamietam, że wszystko było wyjaśnione z ilustracjami przytulającej nagiej pary. Chyba duże na mnie zrobiło wrażenie skoro do dziś pamiętam tytuł książki i obrazki. Wydaje mi się że książka nie była dostosowana dla 8-latki. Ale moi rodzice mielu wtedy 26 lat 😂
 
Do góry