reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja odczuwam jeszcze ból co jakiś czas, ale dużo rzadziej niż na początku. Jedynie co to zauważyłam, że kiedy mam pełny pęcherz w nocy, to tak mnie boli brzuch, że aż mnie to wybudza... Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale stresuje mnie to [emoji58]
Ja nie co noc ale zdarza się, że właśnie przy pełnym pęcherzu w nocy mnie boli brzuch aż nieraz się dobrze wyprostować nie mogę jak idę do WC.
 
reklama
Bardzo mi przykro, naprawdę. Nie wyobrażam sobie jak się musisz czuć 💔


O mój Boże, bardzo Ci wspolczuje

Tez mam bóle brzucha, dosyć mocne, ale już rzadziej, 2-3 razy dziennie.

Ja czekam pod gabinetem, bo jest obsuwa. Zaraz mi serce wyskoczy, stresuję się jak cholera.
Spokojnie, będzie dobrze. Daj znać po wizycie :)
 
Dziewczyny co pisały, że są chore/przeziębione. Wiem co czujecie. Ja do dzis kaszle a konsultacja z lekarzem kończyła się na tym, że i tak nie mogłam nic brać bo początek ciazy.. Oczywiście rozważalam tez koronawirusa, ale nie robiłam testu. Z tego co czytałam nie ma badan, które pokazują wpływ korony na ciążę. Niby nie przechodzi przez łożysko, ale zmniejsza objętość tlenu w krwi :/
Jeżeli się mocno kaszle jak nie to chyba nie powinno się coś dziac.
Mi też się przeziębienie ciagnie teraz wzięłam oscillococcinum w ciąży można i odpukać pomogło
 
Ufff chociaż to mi ulżyło że nie tylko ja odczuwam brzuch bo mam już schizy...

Jedyny plus tego wszystkiego to to że widziałam dziś mojego kropeczka, urósł równy 1 cm w 7 dni i lekarz aby mnie uspokoić dał mi posłuchać na chwilę serduszka 134 uderzeń na minutę ❤️
 
Dziewczyny, przyjaciółce to kazał lekarz zrobić. To ta, która jest po dwóch poronieniach. Nie wiecie, jak to się ogarnia? Czy to z miejsca robią? I dlaczego akurat takie badanie?
 

Załączniki

  • received_755121391748971.jpeg
    received_755121391748971.jpeg
    533,2 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Ufff chociaż to mi ulżyło że nie tylko ja odczuwam brzuch bo mam już schizy...

Jedyny plus tego wszystkiego to to że widziałam dziś mojego kropeczka, urósł równy 1 cm w 7 dni i lekarz aby mnie uspokoić dał mi posłuchać na chwilę serduszka 134 uderzeń na minutę ❤
No to pięknie! Niech rośnie kropeczka ☺
 
Do góry