reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny nie wierze. serce juz nie bije.. znowu to samo, dlaczego... jutro ijedziemy do szpitala. musimy zabezpieczyc material i wyslac do genesis do badania mikromacierzy.

mam w glowie masakre.
Bardzo mi przykro, naprawdę. Nie wyobrażam sobie jak się musisz czuć 💔

Cześć dziewczyny. Podczytywałam Was już jakiś czas, jednak nie chciałam się udzielać póki nie zobaczę bijącego serduszka. I niestety nie będzie mi to dane. W sobotę zaczęło się krwawienie, dzisiaj lekarz potwierdził poronienie. Jestem w rozsypce... To była moja pierwsza ciąża.. Trzymam za Was kciuki.
O mój Boże, bardzo Ci wspolczuje
Ja mam bóle brzucha co jakiś czas. Takie jakbym miała okres dostać.
Tez mam bóle brzucha, dosyć mocne, ale już rzadziej, 2-3 razy dziennie.

Ja czekam pod gabinetem, bo jest obsuwa. Zaraz mi serce wyskoczy, stresuję się jak cholera.
 
nie miałam testu bo nie mam narazie żadnych objawów ale synus niestety już tak
Przede wszystkim spokój i pozytywne myślenie. Ja jak w marcu chorowałam to miałam duszności z nerwów. Fakt, że miałam jeden dzień duszności i wtedy straciłam smak i węch ale potem kaszel mnie męczył, denerwowałam się i z tego powodu duszności miałam.
 
Cześć dziewczyny jestem w 7 tygodniu ciąży. Miałam plamienia od piątku. Nadal mam troszkę i straszny czasami ucisk na pęcherz taki jakbym się przeziębiła i ciągle chce mi się siku. Wiem, że w ciąży to normalne,ale dodatkowe plamienia mnie niepokoją.
Na USG które robiłam dziś było wszystko ok. Dostałam tak profilaktycznie dhupaston. Czy któraś z Was miała tak samo i czy wszystko było ok? Pierwsza ciąża 5 lat temu książkowa dlatego teraz tak się martwię. Pracuje w żłobku i wiem, że się trochę przesiliłam bo nikomu nie mówiłam o ciąży i musiałam pracować jak inni chociaż i tak się trochę obijałam.
 
Współczuję wszystkich strat. Kiedys na pewno sie uda. Ja zawsze uważam, ze cos ma swoj cel. I moze tak ma być. Ja bylam 28 pazdziernika ale nie bylo serduszka. Wizyta teraz 13.11 bede czekać w nieskończoność
 
reklama
Do góry