reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Bardzo mi przykro! Dużo siły Kochana!
Polecam zrobić sobie badania na trombofilie, zespół antyfosfolipidowy i inne które mogą pomóc poznać przyczynę poronień.
Dziewczyny nie wierze. serce juz nie bije.. znowu to samo, dlaczego... jutro ijedziemy do szpitala. musimy zabezpieczyc material i wyslac do genesis do badania mikromacierzy.

mam w glowie masakre.
 
Dziewczyny co pisały, że są chore/przeziębione. Wiem co czujecie. Ja do dzis kaszle a konsultacja z lekarzem kończyła się na tym, że i tak nie mogłam nic brać bo początek ciazy.. Oczywiście rozważalam tez koronawirusa, ale nie robiłam testu. Z tego co czytałam nie ma badan, które pokazują wpływ korony na ciążę. Niby nie przechodzi przez łożysko, ale zmniejsza objętość tlenu w krwi :/
 
Witam wszystkich. Mam pytanie i ogromną prośbę. Czy jest na forum jakaś mamusia która przechodziła koronawirusa na początku ciąży. Jestem w 7tc i prawdopodobnie synus przyniósł wirusa z przedszkola....
A masz potwierdzony test?
Według opisu wielu ludzi ja miałam ale.nie dzwoniłam do lekarza, nie szłam na test, nie wiedziałam , że jestem w ciąży.
 
Mój lekarz też nie ma w gabinecie USG. USG u mnie wykonuje się w innym, specjalnym gabinecie i robi to zawsze inny lekarz. Mój przepisuje skierowania, recepty i bada na fotelu. Medicover
No i dokładnie tak ja miałam. Tylko to nie był medicover.
Jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało. Potem jak już sie czuje ruchy to jakiś taki wewnętrzny spokój jest, że jest wszystko dobrze [emoji6] Najgorszy ten pierwszy trymestr.
 
reklama
Do góry