reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Oj, jak ja Cię rozumiem, wizytę miałam półtora tygodnia temu w 8+1, teraz kolejna dopiero 19.11 a mnie już nosi. Ale właśnie mam do zrobienia mnóstwo badań i szkoda mi bez sensu wydawać kasę, leki mam na zapas, mdłości nie dają żyć, więc musi być dobrze :)
No dokladnie... a jeszcze planuje kupic (jak wszystko bedzie dobrze) porzadna poduszke do spania dla ciezarnych, segregator, nowe witaminki... i tak sie zbiera 🙄
Dopinam się, ale jak siedzę to mnie upijają. 8 h przy biurku w pracy ciężko wysiedziec. Poza tym u mnie druga ciąża i mam wrażenie że brzuszek rośnie szybciej.
Ale mam inne spodnie nie ciążowe w ktorych jeszcze trochę pochodzę bo są bardziej elastyczne.
Ojjj znam to... niby brzuch tylko wzdety, ale jak sie 8h siedzi w spodniach z wysokim stanem to jest tragedia 🙈 ja w ogole mam malutko ubran... nie wiem w czym ja bede chodzic hahahahha
Ja mam tak samo. Byłam ponad tydzień temu, kolejna wizyta dopiero 20.11. W dodatku na pierwszej było widać tylko pęcherzyk ciążowy. Codziennie myślę czy się nie umówić szybciej żeby sprawdzić czy wszystko wporządku, tym bardziej że jedynym objawem u mnie były bolace piersi, które mnie już nie bolą.
Ja jak bylam 2 tyg u lekarza potwierdzic ciaze i byl tylko pecherzyk z pecherzykiem zoltkowym i mi lekarz kazal przyjsc za miesiac to... zmienilam lekarza 🤣🤣 nie wiem jak mozna kazac kobiecie po pustym jaju czekac miesiac na sprawdzenie czy powstanie w ogole zarodek... 🤦‍♀️ tydzien pozniej poszlam do innego, zobaczylam zarodek i serduszko, kolejna wizyta za miesiac no ale to juz bardziej zrozumiale
 
reklama
Dziewczyny a posługujecie się terminem z miesiączki czy z usg? U mnie prawie tydzień roznicy i w sumie w karcie ciąży mam wpisany termin porodu z OM , a według usg ciaza młodsza.
Wlasniw nie wiem u mnie poki co wpisany termin om ale z usg wychodzi 5dni starsza bo owulacja byla duzo szybciej.. zobaczymy jak bedzie na nastepnej wizycie jak tez bedzie do przodu to bede braka termin z usg bo mowi sie ze termin z usg bedzie sie zgadzal do 12tc w pozniejszych tygodniach ciazy to juz sie nie patrzy na to bo dziecko roznie rosnie to i data sie zmienia
 
Ale super😍 jeszcze pewnie jesteś drobniutka i cała się chowasz w jego ramionach😁

Ja uciekam do pracy😐 tu w UK nie ma opcji na zwolnienie z tytułu ciąży, nawet jak lekarz da w przypadku jakichś komplikacji to płacą tyle, że szkoda gadać.. A tak chciałabym już odpoczywać w domku😭 prawdopodobnie czeka mnie praca do samego końca🤢🤰
No az taka drobna to nie bo waze 60 kg ale nie ma zle jestem dość zbita 😂 ale za to jak podniesie rękę to bez problemu przechodzę pod ramieniem 😂 no i nie ma opcji żebym dala mu buzi z zaskoczenia nawet jak poskocze, zawsze on musi się schylić :)
 
Poczytałam Was wczoraj i zasnęłam. Jak się czujecie dziewczyny? Need for speed to było coś, GTA też grałam reszty waszych gier nie znam. Polećcie coś na długie jesienne wieczory dla rodzinki, jakieś planszowki? Mamy 5 sekund ale już nam się znudziło.
 
Ja z ostatnim synem miałam termin na 10 kwietnia. To dzień urodzin mojej mamy. Później 14.04. urodziny mojego męża, ale młody też się nie chciał wykluć. Dopiero 18 przy wywoływaniu się urodził :D
To słuchajcie tego. W pierwszej ciąży ostatni okres miałam 19 stycznia, termin na 26 października a urodziłam 31 października w urodziny mojego taty.
Teraz ostatni okres miałam 19 września termin z Om na 26 czerwiec a 30 czerwca moja mama ma urodziny [emoji16] przypadek?? [emoji23][emoji23]
 
reklama
To słuchajcie tego. W pierwszej ciąży ostatni okres miałam 19 stycznia, termin na 26 października a urodziłam 31 października w urodziny mojego taty.
Teraz ostatni okres miałam 19 września termin z Om na 26 czerwiec a 30 czerwca moja mama ma urodziny [emoji16] przypadek?? [emoji23][emoji23]
Urodziny mojej córki nie przypadają na urodziny nikogo z rodziny. Ale jej pełna data i godzina urodzin to dopiero szczęście - 04.04 o godz. 04:04 😁
 
Do góry