reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Jak dla mnie- toksoplazmozy nie przechodziłaś, nie masz tez na szczęście świeżego zakażenia. Masz przeciwciala przeciwko rozyczce , albo przechodziłaś albo po szczepieniu. Wyniki są ok 😊
DIekuje Ci bardzo! Właśnie też odbieram 2 pierwsze wyniki jako ujemne czyli ok ale nie wiedziałam skąd przeciwciała skoro chyba one się pojawiały po przebytej chorobie
 
Zazdroszcze Wam tych wizyt dziewczyny ❤ ja bylam tydzien temu we wtorek, a następną mam dopiero 26.11 i bedzie to od razu usg genetyczne 😭😭😭 ale nie wiem czy dotrwam... 😁 przed zapisaniem sie za tydzien troche powstrzymuje mnie fakt, ze przed wizyta mam do zrobienia badania za ponad 500zl, a mysle jeszcze o pappie albo nifty 🤯 ja lubie wydawac pieniadze, ale kilka tys w jeden miesiac na lekarzy to za duzo nawet dla mnie 😜 chyba pozycze detektor od przyjaciolki, jezeli jeszcze ma 😁
Ja mam tak samo. Byłam ponad tydzień temu, kolejna wizyta dopiero 20.11. W dodatku na pierwszej było widać tylko pęcherzyk ciążowy. Codziennie myślę czy się nie umówić szybciej żeby sprawdzić czy wszystko wporządku, tym bardziej że jedynym objawem u mnie były bolace piersi, które mnie już nie bolą.
 
Dla pełnego obrazu można się jeszcze pokusić o badanie rozyczki igm. Wtedy będziesz mieć pewność, ze obecnie nie jesteś zakazona.
 
Dla pełnego obrazu można się jeszcze pokusić o badanie rozyczki igm. Wtedy będziesz mieć pewność, ze obecnie nie jesteś zakazona.
IMG_20201102_102514.jpg
 
reklama
Do góry