reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Nie ma co współczuć, ja nie robię niczego, czego ona chce. Teść kiedyś pijany powiedział, że mnie podziwia, bo jestem chyba jedyną, która daje jej radę i ma ja w dupie. Gdy ona czegoś chce, ja ją ignoruje. Gdy pyta, co na śniadanie, pokazuje jej, gdzie jest lodówka i podpowiadamy, co bym chętnie zjadła i idę pod prysznic. Ja się własną mama nie przejmuje od dawna, a miałabym się przejmować obca babą? :) Mnie tylko żal trochę męża, bo mu czasami żal, że jego własna matka zachowuje się jak idiotka. A ona ma drugiego syna, pierworodnego, maminsynka, który jej słucha i który się nią bardziej przejmuje. I jemu daje kasę, jemu oddała właśnie samochód, bo facet 35-letni, zarabiający "tylko" 18 koła nie potrafił kupić sobie dobrego samochodu z narzeczoną, zarabiającą "tylko" 15 koła. My nie dostajemy, bo mąż jest gorszym synem, ale nam to odpowiada. Wolimy tak niż mieć ją na co dzień, chociażby i przez telefon :)
Zazdroszczę Ci Twojej postawy, bo ja muszę się zdecydowanie nauczyć asertywności, bo później właśnie teściowa to wykorzystuje. Masakra, moja rodzina w porównaniu do rodziny mojego, to niebo a ziemia 🤦 Mój zresztą u mnie w rodzinnym domu czuje się jak u siebie, ma z moimi rodzicami i braćmi świetny kontakt, a ze swoją rodziną nie umie nawet rozmawiać, bo też cała uwaga skupiała się zawsze na jego rodzeństwie, a on na wszystko pracował sobie sam.
Co do tego samochodu od Twojej teściowej, to padłam 😂 No cóż, czasami nie pozostaje nic innego, jak tylko usiąść i się śmiać 😊
 
reklama
Hejka :) witam się. Na pokładzie córcia lat 7 i syn lat 2 (oboje czerwcowi), teraz termin na około 25go, usg miałam mieć w poniedziałek ale mi odwołali... prywatnie idę w piątek 6go będzie 6+4wg om ale mam krótkie cykle 24dni i już 2 dni przed okresem miałam cienie na teście więc myślę że jest większe. Już się nie mogę doczekać. Czuje się dobrze, jakichkolwiek objawów brak (przy poprzednich ciążch też żadnych nie miałam).
 
Dziewczyny , które mają już dzieciaczki. Ile ważyły Wasze pociechy przy porodzie? Ja mam 3 synów i niestety ale do mikrusów nie należeli , chociaż przy każdym porodzie położne twierdziły , że dziecko nie może być duże bo mam mały brzuszek. Teraz z racji 4 ciąży na tej pierwszej wizycie kontrolnej powiedziałam lekarce, że jak 4 syn to tylko cc. Oczywiście tak się tylko pocieszam w myślach, bo znając realia jak człowiek nie zachęci odpowiednio lekarza gotówką to nic z tego nie będzie [emoji848]
Corcia 11dni przed terminem 3370 i 56cm, syn 10dni przed terminem 3360 i 56 cm. Jak z foremki ;)
 
O tej teściowej to jakbym czytała o swojej plus pali w domu, można jej powtarzać, żeby tego nie robiła a ona powie nam, że się wywietrzy. Nie mam żadnych objawów ale stres spowodowany przez nią jest wystarczający 😬
OMG, nienawidzę smrodu fajek od zawsze, a tym bardziej teraz, jak jestem w ciąży 🤮 moja na szczęście jest przeciwniczką, ale mój pali elektronicznego, to ciągle awantury, że jako jedyny w rodzinie pali 🤦 Też tego nie pochwalam, ale wolę że pali elektrona (mimo, że to też nie jest zdrowe), niż jak palił normalne. Chociaż dziękowałam zawsze za to, że nigdy by nie zapalił w domu, bo tego nienawidził.
Masakra, czyli jest więcej takich "kochanych" teściowych, a te kawały jednak coś w sobie mają 🙈
 
OMG, nienawidzę smrodu fajek od zawsze, a tym bardziej teraz, jak jestem w ciąży 🤮 moja na szczęście jest przeciwniczką, ale mój pali elektronicznego, to ciągle awantury, że jako jedyny w rodzinie pali 🤦 Też tego nie pochwalam, ale wolę że pali elektrona (mimo, że to też nie jest zdrowe), niż jak palił normalne. Chociaż dziękowałam zawsze za to, że nigdy by nie zapalił w domu, bo tego nienawidził.
Masakra, czyli jest więcej takich "kochanych" teściowych, a te kawały jednak coś w sobie mają 🙈
Dla mnie mogła by nie istnieć. Najbardziej nie lubię jak przy moich rodzicach robi dobrą babcie. Nagle zaczyna mu coś czytać i się nim interesować. Jak nie musi przed nikim tego pokazywać to wnuki ma gdzieś.. Chociaż z nią jest tak ciężki temat, że nawet żadna synowa nie dała jej pod opiekę dzieci sam na sam. Jeszcze z nią nie mieszkałam a już życzyły mi powodzenia. Syna mam z poprzedniego związku i nie wyobrażam sobie jak to będzie teraz z nią i bliźniakami. Wcześniej mieszkałam z rodzicami i miałam w nich duże wsparcie ❤️
 
Dziewczyny , które mają już dzieciaczki. Ile ważyły Wasze pociechy przy porodzie? Ja mam 3 synów i niestety ale do mikrusów nie należeli , chociaż przy każdym porodzie położne twierdziły , że dziecko nie może być duże bo mam mały brzuszek. Teraz z racji 4 ciąży na tej pierwszej wizycie kontrolnej powiedziałam lekarce, że jak 4 syn to tylko cc. Oczywiście tak się tylko pocieszam w myślach, bo znając realia jak człowiek nie zachęci odpowiednio lekarza gotówką to nic z tego nie będzie [emoji848]
Mój 3250, ale niestety poród kleszczowy .
 
My na razie mamy zakaz do 12 tc.
Po ostatnich przytulankach miałam delikatne plamienia, więc orgazmy mi nie służą 😔
Mąż trochę narzeka, tym bardziej że piersi mam bardzo bolesne i już są większe o rozmiar, więc jest podwójnie poszkodowany bo nie dam się tam dotknąć...
No orgazm to skurcze i u mnie w poprzednich mialam mocne plamienia w czerwonym kolorze i mega sie boje :(
 
Syn 3490 a córka 3300. Przy czym syn urodził się w 37 tyg a córka w 36. Także gdybym dotrwała do terminu to ciężko bym miała 🙈
 
reklama
Do góry