reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hejka :) witam się. Na pokładzie córcia lat 7 i syn lat 2 (oboje czerwcowi), teraz termin na około 25go, usg miałam mieć w poniedziałek ale mi odwołali... prywatnie idę w piątek 6go będzie 6+4wg om ale mam krótkie cykle 24dni i już 2 dni przed okresem miałam cienie na teście więc myślę że jest większe. Już się nie mogę doczekać. Czuje się dobrze, jakichkolwiek objawów brak (przy poprzednich ciążch też żadnych nie miałam).
I teraz też czerwiec się szykuje 😁
Ja mam z kolei dwójkę z października i w sumie urodziny razem robimy bo to tylko tydzień różnicy.
Corcia 11dni przed terminem 3370 i 56cm, syn 10dni przed terminem 3360 i 56 cm. Jak z foremki ;)
Jejku faktycznie! Ten sam miesiąc i praktycznie idealna "forma"😂
 
reklama
Dziewczyny ja jestem przeziębiona 😞 zatkany nos, kaszel. Trochę mnie to dobija ponieważ połączyło się z ustąpieniem objawow. Piersi są mniej obolałe, choć nadal tkliwe sutki, mdłości ustąpiły...
 
Dlatego się zasmialam. 4 razy to trochę mało jak na normalnie, ale jak kto woli ;)
Ja mam wszystko niby okej, ale przez to przeziębienie nie mogłam iść na USG i pójdę dopiero w poniedziałek, a to będzie aż 7+3. Dlatego nawet nie chciałabym seksu, choć ochotę mam ogromną :)
Dla mnie normalnie to 4x w tygodniu 🙈 a moglabym dzien w dzień 🙈 nawet teraz 😂 moj ogolnie sie smieje ze ja jestem niewyżyta 😂😂
 
reklama
Do góry