reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny co myślicie o tym wózku? One w grudniu będą jesZcze tańsze bo będą wyprzedaże.Zobacz załącznik 1194558
Mios jest super jako mini spacerowka, o gondoli sie nie wypowiem, bo nie znam nikogo kto miał niestety. To moja opcja na "zaś", jak maluszek już bedzie na tyle duzy zeby wozek miec tylko w aucie tak w razie w. A na poczatku wybiore cybexa w standardowej wielkosci ❤ kocham ten design 🙌🏻 chociaz ja stawiam na klasyke. Czarna tapicerka i rama rose gold. Chociaz od wczoraj tez mysle o tym czy nie zaszalec z fotelikiem jak bedzie dziewczynka i wziac ten w kwiaty 🌸
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o tym wózku? One w grudniu będą jesZcze tańsze bo będą wyprzedaże.Zobacz załącznik 1194558
Mi się osobiście nie podoba, ale poza wyglądem cybex jak dla mnie ma mega mała gondole. Ja krótka i przede wszystkim mega wąska. Koleżanki syn miał 3 miesiące i już miała w cybexie problem bo się nie mieścił :p
 
Ja mam po poprzedniej córce Adamexa Barlette. Wielka krowa jak to mówią ale mega ma gondole duża i super się prowadzi mimo, iż jest ciężki.. A drugi mamy muuvo quick i do niego też mogę dokupić gondole. Mega się prowadzi jest lekki szybko się składa i nie kosztuje miliona monet. 😉 Cybex ma świetny design ale nie jestem pewna czy jest to wózek na każdy teren 😉
 
Dziewczyny, czytam i czytam, a przede mną jeszcze prawie 30 stron. Nie nadgonie już chyba.Ja ciągle się wybieram na zwolnienie po czym stwierdzam, że jeszcze kilka dni i jeszcze kilka i nadal pracuje😂

Ja też miałam dluuugo awersję totalna do mięsa, za to od środy mi się odmieniło i zapalalam miłościa do kotletow mielonych 😊
Objawy zmienne, znowu czuje mocniej piersi, a już było lepiej. Mdłości raz sa (wtedy mam myśli o L4) raz nie ma(wtedy mi te myśli przechodzą). Generalnie to zawsze mnie mdli rano zanim coś zjem, potem jest w miare spoko, no i potem po południu się znowu zaczyna i tak do wieczora. Jak robię się głodna to mnie strasznie mdli. Muszę ciągle jeść. Czuje się gruba, chociaż jakoś na wadze mi nie przybyło. Brzuch mi mocno wyszedł, bardzo się zaokrąglił. Dobrze, że zdalnie pracuje, bo by już w pracy się wszyscy domyślili chyba😉
 
reklama
Do góry