reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej hej. Witajcie w piatek. Odliczam do konca pracy, a ze spokoj to podczytuje cos od rana doszlo. Obawiam sie juz braku objawow. Zero mdlosci, bo nic kompletnie. Mam moze mniejszy apetyt, ale jedyne co doskwiera mi ciągle to cycki. Niemilosiernie nabrzmiale i bola przy kazdym ruchu.

To moja 1 ciąża. Ale miałyście tak, ze nie dowierzacie? Ja wiem ze test pozytywny, hcg przyrost, u lekarza pęcherzyk. A ja chyba dopoki nie zobaczę brzucha albo bijącego serduszka to nie dowierzam 🧐
Ja mimo że zobaczyłam już serduszko, to nadal jakoś tak czasami nie dowierzam 🙈 Na razie nie myślę o niczym na przód, bo po poprzedniej stracie po prostu się boję planować cokolwiek🤷 Ale jakoś tak mam dobre przeczucia, więc mam nadzieję, że kobieca intuicja mnie nie zawiedzie 🥰
 
Mmm jakie pyszności. To ciasto wygląda przepysznie. Mam ochotę na takie z galaretka. Chyba poproszę męża by zrobił, czy wy też przy mdlosciach czujecie się tak słabo, że nie umiecie wstać z łóżka?
Dziewczyny przyciągajcie pozytywne myśli, ja wiem, że jest ciężko po poronieniu ale tylko dobre myśli was ratują. ❤️
 
Chwile mnie nie było i tyle czytania 😀 pojechałam z młodym odebrać mamie paczkę z paczkomatu (swoją droga mocno się z nią o to pokłóciłam), zawiozłam siostrze bigos, a później pojechaliśmy zatankować i do kfc i McDonalda 🤣 Dziecko happy meala, ja b-smarta z tortilla i frytkami znowu, jeszcze się obraziłam na panią z kfc bo dała mi tylko 2 ketchupy a ja chciałam więcej 😞 głównie po ten ketchup tam pojechałam 😂 Mojemu tez wzięłam coś do jedzenia i akurat jak wróciliśmy do Domu to on tez wrócił z pracy. Teraz poszedł po dynie na halloween 😀 będą ją stroić 😄

2 ketchupy to i tak super ekstra!! Nigdy nie zapomnę mojej wsciekoty jak mąż poszedl do kfc (akurat mamy 2 niedaleko siebie😂) i nie wzial ketchupu 😳😳😳 myslalam ze go zabije.
 
reklama
Chwile mnie nie było i tyle czytania 😀 pojechałam z młodym odebrać mamie paczkę z paczkomatu (swoją droga mocno się z nią o to pokłóciłam), zawiozłam siostrze bigos, a później pojechaliśmy zatankować i do kfc i McDonalda 🤣 Dziecko happy meala, ja b-smarta z tortilla i frytkami znowu, jeszcze się obraziłam na panią z kfc bo dała mi tylko 2 ketchupy a ja chciałam więcej 😞 głównie po ten ketchup tam pojechałam 😂 Mojemu tez wzięłam coś do jedzenia i akurat jak wróciliśmy do Domu to on tez wrócił z pracy. Teraz poszedł po dynie na halloween 😀 będą ją stroić 😄
O nieee! Ale mi zrobiłaś ochotę na b-smarta z tortillą 😭 Ale niestety KFC mam w rodzinnym mieście 50km od siebie, w dodatku w galerii, a u rodziców będę w niedzielę, więc wychodzi niedziela niehandlowa... I co ja teraz pocznę 🥴
 
Do góry