reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ale dużo Filipów. Tez myśle o tym imieniu dla synka. Jeszcze podoba nam się Bruno i Aleksander.
Ja mam córcie Polę, rocznik 2012. Wszyscy straszyli mnie,że co druga to Pola a w klasie jest tylko 1 😛
Jeśli chodzi o wybór imienia to tak bardzo czuję że to będzie chłopak,że nie zastanawiamy się nad imieniem dla dziewczynki 🙈 no i chłopak będzie Kamil, jak Tatuś 😉
 
Ja mam córcie Polę, rocznik 2012. Wszyscy straszyli mnie,że co druga to Pola a w klasie jest tylko 1 😛
Jeśli chodzi o wybór imienia to tak bardzo czuję że to będzie chłopak,że nie zastanawiamy się nad imieniem dla dziewczynki 🙈 no i chłopak będzie Kamil, jak Tatuś 😉
Jak to? Twój mąż ta się nazywa i syn też tak by się nazywał?
 
Ja po wizycie. Ciąża mlodsza. Wedlug OM 5+7 a u gin mlody 4 tydzien. Także jakos sie do was przyzwyczaiłam a termin wyjdzie raczej na lipiec. Dostalam duphaston 2x1 z racji ciut za małego progesteronu. Za dwa tygodnie mam się stawić na wizycie wtedy ma być więcej widać. Zaraz wstawie wam zdjecie pęcherzyka i ponoc mini mini kropeczki, ktorej nie widzę [emoji3064]
Jeśli Ci tutaj dobrze, możesz zostać:)
 
Czy są tu mamusie , które robiły już podstawowe badania te do 10 tyg ciąży ? Ja idę na NFZ I w każdej ciąży za te wszystkie drogie badania musiałam płacić I zastanawiam się jak to jest. Bo te kilka lat temu jak byłam na forum kwietniowych mamusiek dziewczyny miały normalnie te wszystkie badania refundowane ? Od czego to może zależeć?
Tak jak piszą dziewczyny, lekarz na nfz wystawi skierowanie i badania masz za darmo. Prywatnie trzeba płacić..
Ja po wizycie. Ciąża mlodsza. Wedlug OM 5+7 a u gin mlody 4 tydzien. Także jakos sie do was przyzwyczaiłam a termin wyjdzie raczej na lipiec. Dostalam duphaston 2x1 z racji ciut za małego progesteronu. Za dwa tygodnie mam się stawić na wizycie wtedy ma być więcej widać. Zaraz wstawie wam zdjecie pęcherzyka i ponoc mini mini kropeczki, ktorej nie widzę 🥺
Heh, wcale się nie dziwię jak i ja wypadne na lipiec, no ale do wtorku jeszcze muszę poczekać.
Ja mam córcie Polę, rocznik 2012. Wszyscy straszyli mnie,że co druga to Pola a w klasie jest tylko 1 😛
Jeśli chodzi o wybór imienia to tak bardzo czuję że to będzie chłopak,że nie zastanawiamy się nad imieniem dla dziewczynki 🙈 no i chłopak będzie Kamil, jak Tatuś 😉
To będzie Kamil Senior i Kamil Junior 😅
 
Cześć dziewczyny,
Czytałam nieśmiało Wasze wypowiedzi od 2 tygodni, ale postanowiłam, ze przywitam się z Wami dopiero jak bd miała usg i potwierdzona w 100% ciąże :)
Dzisiaj miałam badania, termin porodu to 20.06.2021, wg usg wychodzi 6 tydzień i 3 dzień 🥰
Dodatkowo odrazu na wstepie mam pytanie o Wasze TSH w ciąży ? Nigdy nie miałam problemu z tarczyca, aż tu nagle dostaje wyniki z podwyższonym Poziomem TSH 3,03 Ulu/ml, gdzie robiłam badania 3 tygodnie wcześniej i miałam wtedy 1,5 Ulu/ml. Jest to moja pierwsza ciąża wiec trochę panikuje, powiedzcie mi jest czym się martwić ?:(
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Czytałam nieśmiało Wasze wypowiedzi od 2 tygodni, ale postanowiłam, ze przywitam się z Wami dopiero jak bd miała usg i potwierdzona w 100% ciąże :)
Dzisiaj miałam badania, termin porodu to 20.06.2021, wg usg wychodzi 6 tydzień i 3 dzień 🥰
Dodatkowo odrazu na wstepie mam pytanie o Wasze TSH w ciąży ? Nigdy nie miałam problemu z tarczyca, aż tu nagle dostaje wyniki z podwyższonym Poziomem TSH 3,03 Ulu/ml, gdzie robiłam badania 3 tygodnie wcześniej i miałam wtedy 1,5 Ulu/ml. Jest to moja pierwsza ciąża wiec trochę panikuje, powiedzcie mi jest czym się martwić ?:(
Witaj;) to normalne, że poziom TSH wzrasta w ciąży, musisz skonsultować się z endokrynologiem, dostaniesz leki i musisz to po prostu kontrolować :)
 
Do góry