reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny,
Czytałam nieśmiało Wasze wypowiedzi od 2 tygodni, ale postanowiłam, ze przywitam się z Wami dopiero jak bd miała usg i potwierdzona w 100% ciąże :)
Dzisiaj miałam badania, termin porodu to 20.06.2021, wg usg wychodzi 6 tydzień i 3 dzień 🥰
Dodatkowo odrazu na wstepie mam pytanie o Wasze TSH w ciąży ? Nigdy nie miałam problemu z tarczyca, aż tu nagle dostaje wyniki z podwyższonym Poziomem TSH 3,03 Ulu/ml, gdzie robiłam badania 3 tygodnie wcześniej i miałam wtedy 1,5 Ulu/ml. Jest to moja pierwsza ciąża wiec trochę panikuje, powiedzcie mi jest czym się martwić ?:(
Cześć :)
Gratulacje :)
Co do tsh najlepiej idz do endokrynologa ktory przepisze Ci leki :) Ginekolog tez powinien chociaz ja osobiście wolę jak robi to endo :)
Tsh szybko spada jesli masz dobrze ustawiona dawke leku wiec spokojnie :)
 
Ja mam córcie Polę, rocznik 2012. Wszyscy straszyli mnie,że co druga to Pola a w klasie jest tylko 1 😛
Jeśli chodzi o wybór imienia to tak bardzo czuję że to będzie chłopak,że nie zastanawiamy się nad imieniem dla dziewczynki 🙈 no i chłopak będzie Kamil, jak Tatuś 😉
Mi się to mega podoba jak syn i ojciec maja takie same imiona :)
 
Cześć dziewczyny,
Czytałam nieśmiało Wasze wypowiedzi od 2 tygodni, ale postanowiłam, ze przywitam się z Wami dopiero jak bd miała usg i potwierdzona w 100% ciąże :)
Dzisiaj miałam badania, termin porodu to 20.06.2021, wg usg wychodzi 6 tydzień i 3 dzień 🥰
Dodatkowo odrazu na wstepie mam pytanie o Wasze TSH w ciąży ? Nigdy nie miałam problemu z tarczyca, aż tu nagle dostaje wyniki z podwyższonym Poziomem TSH 3,03 Ulu/ml, gdzie robiłam badania 3 tygodnie wcześniej i miałam wtedy 1,5 Ulu/ml. Jest to moja pierwsza ciąża wiec trochę panikuje, powiedzcie mi jest czym się martwić ?:(
Ja w pierwszej ciazy nralam euthyrox i teraz w 3 tez jako ze moj ginekolog to tez endokrynolog to mi przepisal euthyrox 25 tez mialam tsh jakos ponad 3
 
Dzień dobry wszystkim :) Ja już stoję przed przychodnia żeby oddać krew do badań. Jest od 7:30 a ja stoję tu juz godzine wczesniej bo ostatnio o 7:30 bylo tu juz z 50 osób lekko 😱 A pierwszeństwo maja tu kobiety w widocznej ciazy....
Czuje się fatalnie, pusty żołądek, nie spałam od 3 i walczę ze sobą żeby nie wymiotować 🤢
 
Cześć dziewczyny,
Czytałam nieśmiało Wasze wypowiedzi od 2 tygodni, ale postanowiłam, ze przywitam się z Wami dopiero jak bd miała usg i potwierdzona w 100% ciąże :)
Dzisiaj miałam badania, termin porodu to 20.06.2021, wg usg wychodzi 6 tydzień i 3 dzień 🥰
Dodatkowo odrazu na wstepie mam pytanie o Wasze TSH w ciąży ? Nigdy nie miałam problemu z tarczyca, aż tu nagle dostaje wyniki z podwyższonym Poziomem TSH 3,03 Ulu/ml, gdzie robiłam badania 3 tygodnie wcześniej i miałam wtedy 1,5 Ulu/ml. Jest to moja pierwsza ciąża wiec trochę panikuje, powiedzcie mi jest czym się martwić ?:(
Witaj :) o tsh dziewczyny już wszystko napisały ;) nie ma się czym denerwować ale idź szybko do Endo i on dobierze odpowiednie leki :)

Dzień dobry wszystkim :) Ja już stoję przed przychodnia żeby oddać krew do badań. Jest od 7:30 a ja stoję tu juz godzine wczesniej bo ostatnio o 7:30 bylo tu juz z 50 osób lekko 😱 A pierwszeństwo maja tu kobiety w widocznej ciazy....
Czuje się fatalnie, pusty żołądek, nie spałam od 3 i walczę ze sobą żeby nie wymiotować 🤢
Biedna... Współczuję tego stania i czekania. A już szczególnie po nieprzespanej nocy i z mdlosciami.... weź wypnij brzuch, to może Cię wpuszcza :p
 
Witaj :) o tsh dziewczyny już wszystko napisały ;) nie ma się czym denerwować ale idź szybko do Endo i on dobierze odpowiednie leki :)


Biedna... Współczuję tego stania i czekania. A już szczególnie po nieprzespanej nocy i z mdlosciami.... weź wypnij brzuch, to może Cię wpuszcza :p
Już po badaniach 😎 wyniki dopiero za 5 dni roboczych :/ No ale cóż poczekam jak mam je miec za free 😂😂
 
Dzień dobry wszystkim :) Ja już stoję przed przychodnia żeby oddać krew do badań. Jest od 7:30 a ja stoję tu juz godzine wczesniej bo ostatnio o 7:30 bylo tu juz z 50 osób lekko 😱 A pierwszeństwo maja tu kobiety w widocznej ciazy....
Czuje się fatalnie, pusty żołądek, nie spałam od 3 i walczę ze sobą żeby nie wymiotować 🤢
Biedna oby szybko poszło... Która jesteś w kolejce?

Co do tsh też mam 3,2 ale gin mówi że spokojnie nie ma co panikować i mam zrobić jeszcze raz i ft4 bo też ponoć ważne i wtedy będziemy radzić 😊

Z imion dla chłopca podoba nam się Marcel lub Tymon, a dla dziewczynki pomysłów brak...

Kurcze chodzę spać z kurami i rano i tak wstaje jak zombi, dawno tyle nie spałam 😂
 
Cześć w czwartek 😄
Jak dwa lata temu powiedzialam Kamilowi o moim pomyśle to nie przyjął tego tak entuzjastycznie. Mimo,że jego kolega jest Grzegorz, syn również i ojciec 😉 tym razem jest inaczej. Jak sie dowiedział,że jestem w ciąży to też od razu stwierdzil, ze bedzie to Junior 🤪
Do Kamila chyba 2 razy w życiu powiedzialam po imieniu więc będzie śmiesznie mówiąc to non stop 😄

Druga sprawa. Wam też się non stop odbija? 😅
 
reklama
Cześć w czwartek 😄
Jak dwa lata temu powiedzialam Kamilowi o moim pomyślę to nie przyjął tego tak entuzjastycznie. Mimo,że jego kolega jest Grzegorz, syn również i ojciec 😉 tym razem jest inaczej. Jak sie dowiedział,że jestem w ciąży to też od razu stwierdzil, ze bedzie to Junior 🤪
Do Kamila chyba 2 razy w życiu powiedzialam po imieniu więc będzie śmiesznie mówiąc to non stop 😄

Druga sprawa. Wam też się non stop odbija? 😅
Taaaaak! Odbija mi się non stop, chodzę i bekam jak 🐷 ...
 
Do góry