reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Właśnie u mnie przy poprzednich ciążach lekarka wystawiała mi tylko morfologia I mocz na nfz a resztę badań pisała mi na kartce wypisane że mam zrobić sobie prywatnie .Chodziłam zawsze na nfz .
Ja juz mam zrobione morfologie, mocz, glukoze, tsh, ft4, hiv i hcv jutro jadę na cytomegalie i rozyczke. Wszystko mialam na NFZ :)
 
reklama
Dziewczyny ja tez chodzę prywatnie, pierwsza ciąża. Na jaki wydatek mam się nastawić na tych pierwszych badaniach? Wiem, ze zlecają lekarze HIV, Toxo, morfologię itp.
 
Ja po wizycie. Ciąża mlodsza. Wedlug OM 5+7 a u gin mlody 4 tydzien. Także jakos sie do was przyzwyczaiłam a termin wyjdzie raczej na lipiec. Dostalam duphaston 2x1 z racji ciut za małego progesteronu. Za dwa tygodnie mam się stawić na wizycie wtedy ma być więcej widać. Zaraz wstawie wam zdjecie pęcherzyka i ponoc mini mini kropeczki, ktorej nie widzę 🥺
 

Załączniki

  • received_1061836204264383.jpeg
    received_1061836204264383.jpeg
    105,8 KB · Wyświetleń: 85
Ja po wizycie. Ciąża mlodsza. Wedlug OM 5+7 a u gin mlody 4 tydzien. Także jakos sie do was przyzwyczaiłam a termin wyjdzie raczej na lipiec. Dostalam duphaston 2x1 z racji ciut za małego progesteronu. Za dwa tygodnie mam się stawić na wizycie wtedy ma być więcej widać. Zara wstawie wam zdjecie pęcherzyka i ponoc mini mini kropeczki, ktorej nie widzę 🥺
Dawaj fotke :)
A nie jak ciaza jest mlodsza to bedziwsz rodzic pozniej a nie wczesniej? 🤔
 
reklama
Ja po wizycie. Ciąża mlodsza. Wedlug OM 5+7 a u gin mlody 4 tydzien. Także jakos sie do was przyzwyczaiłam a termin wyjdzie raczej na lipiec. Dostalam duphaston 2x1 z racji ciut za małego progesteronu. Za dwa tygodnie mam się stawić na wizycie wtedy ma być więcej widać. Zaraz wstawie wam zdjecie pęcherzyka i ponoc mini mini kropeczki, ktorej nie widzę 🥺
A kiedy miałaś OM? Bo zdjęcie z usg masz dokładnie takie jak ja wczoraj. Nie stresuj się, przecież nikt nie każe iść Ci na lipcowki. Możesz zostać tutaj ;) mi z OM termin wychodzi na 28.06 ale z usg będzie na bank później, A mimo to zostaje tu z wami ;)

A ja zjadłam ogromny talerz pierogów, mąż skomentował: tyle zjadłaś? Boże, co ty masz w tym brzuchu? Idź na to USG, to jakiś potwór!
:D
Hahaha dobre 🤣🤣

Dawaj fotke :)
A nie jak ciaza jest mlodsza to bedziwsz rodzic pozniej a nie wczesniej? 🤔
Bo właśnie później, dlatego Wiktoria napisała że termin będzie na lipiec :p
 
Do góry