reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

1
Będę rodzic prywatnie, pierwsze dziecko urodziłam w szpitalu państwowym, nigdy więcej. Poza tym jest covid, nie będę ryzykować jeżdżenia od szpitala do szpitala i czekania, że w ostatnim momencie każą mi jechać w inne miejsce.
Gdybym miała blize1j do Warszawy do medicoveru tez bym rodziła ale mam 300 km :(
 
reklama
Witajcie dziewczeta, a ja dzis poszłam do gina na NFZ, tak sobie zaplnowałam, ze bede chodzic podwójnie, ale nie pójdę do niego więcej. Zrobił mi USG czego sie nie spodziewałam i widziałam już moją fasolkę. Nie chciał mi tylko dać zdjecia ! czym mnie troszkę zdenerwował, nie powiem. Dobrze, ze mam zaplanowaną wizytę 2 listopada w mojej klinice i tam będzie USG więc nie przejmuję sie az tak bardzo tym zdjęciem.
 
Jak Ci się śniła dziewczynka to będzie chlopak :) sny są na opak :) u mnie zawsze sie sprawdza :)
To muszę Ci powiedzieć że jak nie byłam w ciąży śniła mi się dziewczynka i urodziłam pierwszą dziewczynkę 😀 mało tego jak byłam dziewczynką śniło mi się, że będę mieć brata i rok później mama oznajmiła, że jest w ciąży i urodziła syna 😀
 
reklama
Hej dziewczyny. Dopiero nadrobiłam. Wczoraj szybko poszłam spać, jestem przemęczona, mój dom to ruina , nie pamietam kiedy coś ugotowałam ostatnio i mdłości mnie wykańczają. Aaa No i nie mamy już w czym chodzić bo prania nie robiłam tez już kawał czasu...
Nie umiem się zebrać w sobie żeby to wszystko ogarnac. Naczynia wołają ze zlewu, a ja się tak zle czuje 😢 mam wyrzuty sumienia że tak wszystko zaniedbane.

ja na początku czułam ze to może być dziewczynka, po wczorajszym usg zastanawiam się czy to nie jest chłopiec ? No zobaczymy. Umówiłam się na prenatalne, termin na 1.12.
Zostawiłam dzisiaj synka w domu. Musze iść po 12 kupić mu jakieś pierogi na obiad. Czekam, bo godziny dla seniorów 😡

Tez się zastanawiam jak to będzie w czerwcu. Głęboko liczę na to ze nie będzie obostrzeń, że będzie można rodzic z osoba towarzysząca !!
 
Do góry