reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny zastanawia mnie jedna rzecz. Dużo tutaj z Was pisze, że chce rodzić u tego lekarza co do niego chodzi. Wiem, że tak było wcześniej. Ale moje 3 koleżanki które rodziły niedawno nie rodziły tam gdzie chciały. Przez sytuację covidowa i brak miejsc, zamknięcie oddziału itd. Zastanawiam się właśnie tak bo chodzę do lekarza który przyjmował w szpitalu w którym na pewno nie będę rodziła bo jest to szpital jednoimienny ( chodzę do niego do przychodni gdzie indziej) . I czy powinnam się zabezpieczyć lekarzem, który przyjmuje w innym szpitalu.
U nas w mieście jest jeden szpital (jest w połowie covidowy, wcześniej był jednoimienny, ale były protesty) Moja lekarka przyjmuje w naszym szpitalu. Poprzednim razem też urodziłam w szpitalu, w którym ona pracowała (nawet była akurat na dyżurze i mój poród odebrała). Ale ogólnie jeszcze tak daleko nie wybiegam w przyszłość :)
 
reklama
Każdy zrobi jak chce, jak uważa i jest to decyzja każdego. Teoria o obniżonym napięciu miesniowym nie jest do końca prawdą, bo moja córka ma obniżone napięcie mimo ze nie brałam w ciąży nospy. Syn koleżanki tak samo. I nie atakuj mnie, bo ani ja Ciebie nie atakowałam swoją wypowiedzią, ani nie każe Ci brać tabletek żadnych, tylko mówię jakie jest moje zdanie. Jeśli wolisz się męczyć to twoja decyzja


No, bo już się martwiłam ;) fajnie że wszystko okej, dzidziuś już taki duży :) znalezienia lekarza też gratuluję, bo w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste niestety.
Nie pisz, że Cię atakuje, kiedy tego nie robię :)
Ja wiem, że lekarze sami mówią, że leki obniżają lub przyczyniają się do obniżenia napięcia.
 
Dziewczyny zastanawia mnie jedna rzecz. Dużo tutaj z Was pisze, że chce rodzić u tego lekarza co do niego chodzi. Wiem, że tak było wcześniej. Ale moje 3 koleżanki które rodziły niedawno nie rodziły tam gdzie chciały. Przez sytuację covidowa i brak miejsc, zamknięcie oddziału itd. Zastanawiam się właśnie tak bo chodzę do lekarza który przyjmował w szpitalu w którym na pewno nie będę rodziła bo jest to szpital jednoimienny ( chodzę do niego do przychodni gdzie indziej) . I czy powinnam się zabezpieczyć lekarzem, który przyjmuje w innym szpitalu.
Będę rodzic prywatnie, pierwsze dziecko urodziłam w szpitalu państwowym, nigdy więcej. Poza tym jest covid, nie będę ryzykować jeżdżenia od szpitala do szpitala i czekania, że w ostatnim momencie każą mi jechać w inne miejsce.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jak wiecie wczoraj wieczorem miałam wizytę u gin, było serduszko, lekarz mówił, że wszystko oki. Przepisał mi luteinę dopochwowo. Wczoraj wieczorem zaaplikowałam pierwszą tabletkę (trochę chyba się przy tym uraziłam), a dzisiaj rano na papierze toaletowym zobaczyłam taki malutki skrzepik i później brązowe upławy 😭 Mam na dzisiaj wizytę u tego lekarza, do którego chcę chodzić, bo umówiłam ją profilaktycznie 2 tygodnie temu. Chyba powinnam iść skonsultować to, prawda? Nie mam żadnego bólu brzucha, ale już jedną ciążę straciłam i teraz panicznie się boję 😥 Do wczoraj wszystko było ok, a dzisiaj taka niemiła niespodzianka...
 
Do góry