reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny. Tak się zastanawiam. Czy tkliwosc piersi jest non stop? Do przedwczoraj bolał mnie brzuch i cycki. Wczoraj mniej. Dzis w ogole ... i sama nie wiem czy się cieszyć czy martwić 😮
 
reklama
W nocy staram się nie świecić telefonem bo jeszcze bardziej mnie to wybudza i mojego męża też ;) rano mam dużo energii ale już spadek zaczyna się około 13-14 i czekam tylko kiedy skończę pracę.
Liczę właśnie na doświadczenie tutaj dziewczyn bo jak już wspominałam to moja pierwsza ciąża a wiecie o tym tylko Wy ;) no i lekarz i mąż
 
Byłam już raz na sprawdzeniu czy pęcherzyk jest w macicy bo mam na koncie pozamaciczną. Na szczęście wszystko było okej [emoji4]
Dziewczyny. Tak się zastanawiam. Czy tkliwosc piersi jest non stop? Do przedwczoraj bolał mnie brzuch i cycki. Wczoraj mniej. Dzis w ogole ... i sama nie wiem czy się cieszyć czy martwić [emoji50]
 
Widzialyscie ostatnie przemówienie Kaczora ? Wiecie, ze jeżeli projekt ustawy wejdzie w życie to lekarzom grozi do trzech lat więzienia za złamanie przepisów ? Widziałam wypowiedz profesora (bo mówiłyśmy coś wcześniej o tych ciążach pozamacicznych), ze skoro będzie można przeprowadzić zabieg tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia, to w przypadku ciąży pozamacicznej, będzie musiał czekać aż wystąpi krwotok wewnętrzny i pacjentka będzie umierać, żeby moc wykonać zabieg ???!!!! Bo tak to nie ma bezpośredniego zagrożenia życia!!! (Mimo ze wiadomo, ze jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, jeśli nie dokona się zabiegu) Jestem szczerze przerażona, tez nie wiem czy bym się zdecydowała teraz na ciąże, bałabym się nie tylko o siebie, ale i o maleństwo. Bo to samo tyczy się wykonywania zabiegów prenatalnych na maluszkach w brzuchu, które mogą uratować ich życie, ponieważ zawsze jest ryzyko, ze coś się wydarzy, a lekarze będą się bali. Nie mam zamiaru was straszyć, ale nie wiem sama co zrobić z myślami...


Tu jest link to wideo dla chętnych.

Ja widziałam i to jest jakaś masakra. Jak Jaruzelski lata temu. Tego człowieka powinien ktos odstrzelic.
 
Dziewczyny. Tak się zastanawiam. Czy tkliwosc piersi jest non stop? Do przedwczoraj bolał mnie brzuch i cycki. Wczoraj mniej. Dzis w ogole ... i sama nie wiem czy się cieszyć czy martwić 😮
Ja mialam to samo 😉teraz podejrzewam że tylko w nocy bo rano wstaje i cycki bolą jakby mnie ktios skopał po chwili przestaje i tak już cały dzień
 
Moj lekarz za czasów Warszawy pytal sie mnie czy mam siostrę. Powiedzialam,że mam 2. I pyta dalej.- i mają córki?. Mowie,że tak. I Pani mama tez ma siostry? - tak. - no to Pani tez bedzie miala dziewczyny 🤪
Się okaże 🤫
U mnie wszystkie kobiety w rodzinie maja córki, kuzynki ciotki itd, sama mam 4 siostry a moja siostra urodziła syna 🙈 pierwszy chlopak w rodzinie chyba od urodzenia mojego ojca 😂
 
reklama
Ja mialam to samo 😉teraz podejrzewam że tylko w nocy bo rano wstaje i cycki bolą jakby mnie ktios skopał po chwili przestaje i tak już cały dzień
Dzieki 😄 pocieszyłaś mnie 😛 mam normalnie deja vu 😅 jak byłam w ciąży w 2011 z córką to BB bylo najlepszym terapeutą. Wystarczyło wejść na forum zobaczyc,ze część ma takie same "problemy" i od razu lepiej się na duchu robiło.
Musze mniej panikować. Staram się myśleć bardzo pozytywnie. Jednak jest strach po stracie w 2018.
 
Do góry