reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Gratuluję dziewczyny ❤

Wiecie może czy można brać nospę w ciąży ? Bardzo mnie brzuch boli, łapie i puszcza, ale naprawdę jak przy najgorszych miesiączkach i już nie wiem co zrobić, bo tylko jak leżę to mam spokoj...

Objawy „przeziębienia” minęły, wydaje mi się ze to było zatrucie pokarmowe, bo miałam już kiedyś tak, ze przy zatruciu mnie odcinało, kilka dni i potem spokoj, a tez myślałam ze coś mnie wzięło.
Można brać nospe w ciąży. Jak bardzo boli to bym wzięła. Połóż się i odpoczywaj jeśli masz taka możliwość. A na bóle jest też dobry magnez, ale trzeba to brać regularnie żeby był efekt ;)

Kurczę, wizyta za godzinę (plus na bank obsuwa z 1h-1.5h) i mega się denerwuje :(
 
reklama
Można brać nospe w ciąży. Jak bardzo boli to bym wzięła. Połóż się i odpoczywaj jeśli masz taka możliwość. A na bóle jest też dobry magnez, ale trzeba to brać regularnie żeby był efekt ;)

Kurczę, wizyta za godzinę (plus na bank obsuwa z 1h-1.5h) i mega się denerwuje :(
Daj znać jak tam po wizycie. Który masz tydz
 
Też się pochwalę:) z OM dziś 7+6, wg USG 7+1:) biło ładnej serduszko, zapisuje się na prenatalne - pan doktor poradził zrobić badania poza Lux Medem:) na podwyższony poziom TSH zapisałam się na telewizyte z endokrynologiem na przyszły tydzień:)
16038165670055513663727928374899.jpg
 
Stworzyli taki program, który polega na tym, że mogę chodzić do innego, swojego lekarza, więc zdziwiłabym się, gdyby teraz mieli o to pretensję :D
Można zadzwonić i zapytać na infolinii czy ma się Swobodę leczenia. Ja po prostu wiem, że mam.
Są różne stawki, jeśli np. nie mają w ofercie powiedzmy logopedy, to wtedy zwracają 100%, ale jak ja idę do swojego, bo mam ulubionego lekarza poza Lux Med, to zwracają mi 70%.
Mi zwracają kasę za wszystkich lekarzy spoza luxmed, 100% za wizytę, ale tylko do 500 zł na kwartał
 
Dziewczyny u mnie nadal okresowe bóle i ból piersi. Mam mdłości, ale wieczorem. Często boli mnie bardzo głowa, jak sobie z tym radzić?
 
reklama
Też się pochwalę:) z OM dziś 7+6, wg USG 7+1:) biło ładnej serduszko, zapisuje się na prenatalne - pan doktor poradził zrobić badania poza Lux Medem:) na podwyższony poziom TSH zapisałam się na telewizyte z endokrynologiem na przyszły tydzień:)
Zobacz załącznik 1193249
Jakie piekne zdjecie ❤ ja tam juz widze malutkiego czlowieczka machajacego do mnie 🥰🤗🤭
 
Do góry