reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Próbowałaś kochana wieloetapowego oczyszczania twarzy?
Mam najprostszy tonik żel do mycia twarzy i krem. Staram się codziennie rano i wieczorem tak myć buzię. 1. Myje buzię woda z żelem, płucze woda osuszam pieluszka bambusowa. 2. Psikam ja to okiem (mam z atomizerem) ale świetnie działa też wylany na dłonie i wklepany bezpośrednio 3.zamykam to wszystko kremem. Nie wiem czy robię to dobrze czy nie ale bardzo zmieniła mi się buzia odkąd to stosuje wyprysków dużo mniej a i zaskórników. Spróbuj, może pomoże. Dobre jest też mydło z apteki z nanosrebrem. Używam kosmetyków z miya bo mają dobry skład 😉

Taaaak próbowałam 😞 Ja do tego jeszcze staram się używać tylko kosmetyków z naturalnym składem 👍 Spróbuje coś jeszcze może poczytać na forach, ale dziękuję za chęć pomocy 😊 Mam tez w domu gdzieś Clotrimazolum to może coś da faktycznie ? 🤔
 
Taaaak próbowałam 😞 Ja do tego jeszcze staram się używać tylko kosmetyków z naturalnym składem 👍 Spróbuje coś jeszcze może poczytać na forach, ale dziękuję za chęć pomocy 😊 Mam tez w domu gdzieś Clotrimazolum to może coś da faktycznie ? 🤔
Z tego co wiem clotrimazolum to masc przeciwgrzybiczna. Ja często też smarowałam takie zmiany u siebie linomagiem zielonym albo używałam kosmetyków dzieci i wtedy było lepiej. Może coś z twoich kosmetyków cię teraz uczula, w ciąży czasami kosmetyki naturalne dają odwrotne efekty do tych oczekiwanych.
 
Wiecie co, przy tej całej przykrej sytuacji i tym, co się dzieje, chciałabym Wam po prostu podziękować. Czytam każdy post, mało komentuje, ale jestem na bieżąco i czuje się psychicznie dużo lepiej, że mogę poczytać o podobnych objawach/problemach/uczuciach/wątpliwościach, jakie mam sama na tym etapie ciąży, tym bardziej, że nie chcę jeszcze dzielić się tym ze światem, więc nie mogę porozmawiać ze znajomymi. :) Jesteście super♥️
 
Wiecie co, przy tej całej przykrej sytuacji i tym, co się dzieje, chciałabym Wam po prostu podziękować. Czytam każdy post, mało komentuje, ale jestem na bieżąco i czuje się psychicznie dużo lepiej, że mogę poczytać o podobnych objawach/problemach/uczuciach/wątpliwościach, jakie mam sama na tym etapie ciąży, tym bardziej, że nie chcę jeszcze dzielić się tym ze światem, więc nie mogę porozmawiać ze znajomymi. :) Jesteście super♥
Mam podobne odczucia :) Kto zrozumie lepiej ciężarna kobietę jak inna kobieta ❤
 
reklama
W pierwszej ciąży zrobiłam tylko prenatalne u lekarza z certyfikatem. Pomimo że byłam po 30tce to nie robiłam PAPPA bo wszystkie ryzyka wyszły w normie. Gdyby coś było nie tak to pewnie brnelabym dalej w badania.
 
Do góry