reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Jakie bi3rzesz?
Symvital mama, miały swego czasu 5/5 u Pana tabletki, a cenowo konkurencyjne.
Teraz mają chyba 4,5/5 bo od lipca tego roku nie jest zalecane branie żelaza bez wcześniejszego zbadania jego poziomu. Jednak poza tym skład ok, wszystko czego trzeba, ale nie więcej.

Ja jakoś nie ufam temu, co polecają lekarze. Najczęściej znają 1-2 firmy, te najbardziej znane, mniej więcej orientują się w składzie, a potem się okazuje, że ten skład jednak słaby...
 
reklama
Dziewczyny, wiem że ta sytuacja z wczorajszym trybunałem jest dla nas bardzo ciężka i powinno się o tym mówić, ale może w naszej sytuacji dajmy trochę luzu. Wiem że łatwo się mówi, ale stres nam w niczym nie pomoże a i tak każda z nas chyba wystarczająco przeżywa w sobie co się dzieje żeby jeszcze dokładać nerwów. Mój jak coś czyta i wyklina pod nosem a pytam co się dzieje to w kółko mi powtarza: bądź spokojna, nie denerwuj się bo fasolka potrzebuje Twojej stabilizacji a internet to głupoty i zło. Ma rację, mój gin też powtarza że kobieta w ciąży powinna być odcięta od świata bo za dużo czytamy i stresujemy się niepotrzebnie [emoji846]
Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi i nikogo nie uraze [emoji3531]
No ja nie potrafię sie tym nie przejmować. Dla mnie to zbyt poważna sprawa, pogwalcenie naszych praw. Gdyby nie to że jestem w ciazy i sie boje jakis bojek itd z pewnosia poszlabym na jakiś strajk.
 
Ja nie mówię że mamy się tym nie przejmować bo sama bardzo to przeżywam. Ale huczy o tym już wszędzie, cały internet i ja się nie dziwię, walczą w naszym imieniu. Też mnie szlag trafia że traktują mnie jak inkubator nie zależnie od tego w jakim stanie będzie dziecko i ja. Ale może tu skupmy się na przyjemniejszych aspektach naszego stanu.
No ja nie potrafię sie tym nie przejmować. Dla mnie to zbyt poważna sprawa, pogwalcenie naszych praw. Gdyby nie to że jestem w ciazy i sie boje jakis bojek itd z pewnosia poszlabym na jakiś strajk.
 
Wow ale różnica [emoji2] ciekawa jestem jak duży będzie mój zarodek w 8t0d na wizycie [emoji2]
Hej dziewczyny. Ja dziś byłam w laboratorium zrobić wyniki, kosztowały sporo bo 265zl... I czekałam w kolejce przed labo godzinę, nawet nie było gdzie usiąść [emoji1751] później jeszcze 30min w środku.wrocilam do domu zmęczona jakbym przebiegła maraton [emoji1751] ale w nagrodę kupiłam bułeczkę warzywna i babeczkę z malinami z ulubionej cukierni[emoji7] dzisiaj odczuwam gule w gardle i brzuch nie swój ale bez większych mdłości i jeszcze nie wymiotowałam [emoji16][emoji16][emoji16] juuupiii i pije wodę na zapas [emoji6]
Załączam Wam zdj z 7+0 i 7+4. Zobaczcie jak nasze fasolki szybko rosną [emoji7][emoji176]
I po co się kłócisz?
Matko dziewvzyny, kłócę się z jakimś facetem na facebooku na temat aborcji. Jak facet może wypowiadać się na ten temat. Przecież to nie on musi nosić dziecko pod sercem tylko ja.
Wg niego dziecko z narządami wewnętrznymi na zewnątrz powinno się urodzić i żyć. Mało tego będzie to godne życie [emoji1751]‍[emoji3601]
 
reklama
Do góry