reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Unanime ja też w piątek będę mieć 5 +1 ale niestety wizytę mam dopiero 3.11 😕 bo mój gin chciał już na spokojnie jak coś będzie widać i też tak chciałam ale teraz schiza na maxa dzisiaj pół dnia wylam bo to nie mam takich objawów i czy wszystko jest ok albo bo krzyknęłam na starszaka no i po prostu wyć mi się chciało no to wylam 😭😂 po wszystkim głowa mnie rozbolała i dzień do du..
Ja jako tako objawow nie mam. Jedynie czuję dziś delikatnie mdłości popołudniu. Ale myślę że za dużo dziś zjadłam 🙈
 
Czyli to chyba jednak objawy się zaczęły. Bo już się wystraszyłam że wirusa znowu jakiegoś złapałam.Jakos nie pamiętam z w zezniejszych ciąż bólu żołądka, ale to dawno było, a może po prostu wtedy nie miałam.
Ktoś coś pisał że czytał że w 9 tygodniu jest apogeum dolegliwosci. Potwierdzam, to akurat pamiętam z wcześniejszych ciąż. Tak właśnie 9-12 tydzień totalna masakra i czułam się jak zwłoki.
Tez boli mnie żołądek. I jest taki mega ciężki. Ale to mam na zmianę. Albo boli mnie żołądek albo mam mdłości.
Eh już się boje tego 9 tygodnia. Bo szczerze jak na bliźniaki to słabe mam objawy🤔 pewnie się rozkręca.
 
Ja sobie w ogóle nie radzę z mdłościami, czuje się paskudnie, nie mogę jeść a jednocześnie płacze z głodu, często wymiotuje... Jestem wykończona i odliczam do końca pierwszego trymestru [emoji6]
To mnie pocieszylas [emoji24] gin przepisał mi lek którego nie ma dostępnego w aptekach od jakiegoś czasu [emoji19] jutro coś ma mi farmaceutka załatwić, ale wizja kolejnej nocy z mdłościami jest przerażająca.
 
Hej😀 wpadam się przywitać😀 wczoraj zobaczyłam na teście dwie tluste kreseczki. Nie powiem ze nie jestem w szoku mam już w domu dwóch synków 3 latka i 1,5 roczku. Planowałam trzecia ciążę bo zawsze mi się marzyła córeczka ale teraz mam sporo obaw😔

Witaj. Kochana to normalne , też tak miałam. Przejdzie niedługo zobaczysz.

Czytam Was ale jakos weny brak 🤨 chodze i ryczę dzisiaj po kontach. 🥺
 
Hej, dzisiaj 7+6, zaczynam widzieć schemat w mdłościach: w ciągu dnia mogę zjeść konia z kopytami a tak koło 19:00 zaczyna się wstręt do jedzenia i mdłości. Takie słabo-średnie bym powiedziała. I bardzo jestem śpiąca, od tygodnia muszę codziennie po pracy robić drzemkę, i to taką 1-2 godziny.

Ja tam się smaruję na rozstępy, mam na razie mustelę. Moja mama w ciąży ze mną ani razu nie posmarowała brzucha niczym i nie ma ani jednego rozstępu, a ja mam pełno na biodrach i piersiach po okresie dojrzewania. Mam przynajmniej nadzieję, że smarowanie da coś, np. że będą płytsze czy mniej.

@aga.i.nieszka dobrze pamiętam, że byłaś na metforminie? Odstawiłaś już? Ja byłam na dawce 2x500 jak zaszłam w ciążę, od półtora tygodnia biorę 1x500 i powoli będę całkiem odstawiać wg zaleceń endokrynologa, ale się trochę boję 😕
 
Dziewczyny ja umieram dosłownie, całe dnie mnie mdli, po wszystkim mi się odbija. Nic mi nie smakuje.. Nikomu nie życzę takiego bólu żołądka mdłości wymiotów i nerwów z tego powodu. Wizytę mam dopiero we wtorek będę wtedy już 8+2. Naprawde chyba w poprzednich ciążach mimo wymiotów aż tak źle się nie czułam..
Pomagają wam te suplementy na mdłości?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry