reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Do tej pory pomagała mi herbata z imbirem, ale od wczoraj nie jestem już w stanie zapachu imbiru znieść. Suple będę brać od jutra wieczora więc na razie się nie wypowiem.
Dziewczyny ja umieram dosłownie, całe dnie mnie mdli po wszystkim mi się odbija. Nic ki nie smakuje.. Nikomu nie życzę takiego boku żołądka mdłości wymiotów i nerwów z tego powodu. Wizytę mam dopiero we wtorek będę wtedy już 8+2. Naprawde chyba w poprzednich ciążach mimo wymiotów aż tak źle się nie czułam..
Pomagają wam te suplementy na mdłości?
 
reklama
Hej[emoji3] wpadam się przywitać[emoji3] wczoraj zobaczyłam na teście dwie tluste kreseczki. Nie powiem ze nie jestem w szoku mam już w domu dwóch synków 3 latka i 1,5 roczku. Planowałam trzecia ciążę bo zawsze mi się marzyła córeczka ale teraz mam sporo obaw[emoji17]
Witaj [emoji6]
Dziewczyny ja umieram dosłownie, całe dnie mnie mdli po wszystkim mi się odbija. Nic ki nie smakuje.. Nikomu nie życzę takiego boku żołądka mdłości wymiotów i nerwów z tego powodu. Wizytę mam dopiero we wtorek będę wtedy już 8+2. Naprawde chyba w poprzednich ciążach mimo wymiotów aż tak źle się nie czułam..
Pomagają wam te suplementy na mdłości?
Współczuję. Ja w pierwszej ciąży mialam mega mdłości i calymi dniami lezalam bo sił na nic nie mialam.
Ale to bylo tak w okolicy 7 tygodnia ciąży.
Teraz jestem w 5 tygodniu i narazie naprawdę czuję się spoko. Czasem jak jestem głodna wieczorem to troche mnie mdli ale zjem i jest ok.
Tylko nawet zamiatanie sprawia ze mam zadyszke [emoji85]
 
Dziewczyny ja umieram dosłownie, całe dnie mnie mdli po wszystkim mi się odbija. Nic ki nie smakuje.. Nikomu nie życzę takiego boku żołądka mdłości wymiotów i nerwów z tego powodu. Wizytę mam dopiero we wtorek będę wtedy już 8+2. Naprawde chyba w poprzednich ciążach mimo wymiotów aż tak źle się nie czułam..
Pomagają wam te suplementy na mdłości?
Rozumiem Cie. Mnie juz coraz bardziej odrzuca od mięsa i wędlin. Na myśl cebuli mnie mdli. W sumie to wchodzą mi tylko owoce tak na 100%. Mam dosc, żołądek mnie tal boli :(
 
Ja nie odstawiam całą ciążę [emoji846]
Jak odstawiasz stopniowo to wszystko będzie dobrze zobaczysz [emoji4]
Hej, dzisiaj 7+6, zaczynam widzieć schemat w mdłościach: w ciągu dnia mogę zjeść konia z kopytami a tak koło 19:00 zaczyna się wstręt do jedzenia i mdłości. Takie słabo-średnie bym powiedziała. I bardzo jestem śpiąca, od tygodnia muszę codziennie po pracy robić drzemkę, i to taką 1-2 godziny.

Ja tam się smaruję na rozstępy, mam na razie mustelę. Moja mama w ciąży ze mną ani razu nie posmarowała brzucha niczym i nie ma ani jednego rozstępu, a ja mam pełno na biodrach i piersiach po okresie dojrzewania. Mam przynajmniej nadzieję, że smarowanie da coś, np. że będą płytsze czy mniej.

@aga.i.nieszka dobrze pamiętam, że byłaś na metforminie? Odstawiłaś już? Ja byłam na dawce 2x500 jak zaszłam w ciążę, od półtora tygodnia biorę 1x500 i powoli będę całkiem odstawiać wg zaleceń endokrynologa, ale się trochę boję [emoji53]
 
Rozumiem Cie. Mnie juz coraz bardziej odrzuca od mięsa i wędlin. Na myśl cebuli mnie mdli. W sumie to wchodzą mi tylko owoce tak na 100%. Mam dosc, żołądek mnie tal boli :(
Póki co zjadłam tylko ziemniaki z solą i rosół z kuskusem. Kostkę czekolady, mięso mi nie smakuje i w ogóle większość rzeczy ma takie metaliczny paskudny posmak.. Tak, ból żołądka jest potworny...
 
Unanime ja też w piątek będę mieć 5 +1 ale niestety wizytę mam dopiero 3.11 😕 bo mój gin chciał już na spokojnie jak coś będzie widać i też tak chciałam ale teraz schiza na maxa dzisiaj pół dnia wylam bo to nie mam takich objawów i czy wszystko jest ok albo bo krzyknęłam na starszaka no i po prostu wyć mi się chciało no to wylam 😭😂 po wszystkim głowa mnie rozbolała i dzień do du..
Mi zależało na szybkiej wizycie i zwolnieniu. Pracuję na 3 zmiany, a firma nie może mi zmienić grafiku na 2 zmianowy. Do tego było już kilka przypadków korony. Do tej pory nie specjalnie się jej bałam ale teraz jednak nie chciałabym się niczym zarazić.
A lekarza mam na tyle spoko, że nawet jak (póki co) zobaczy tylko puste jajo to i tak da zwolnienie i zapisze na za 2-3 tygodnie 🙂
 
reklama
Do góry