reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny, albo mnie jakiś wirus bierze, albo pojawiły się dolegliwości ciążowe. Od rana mam mdłości, nie jakieś straszne, ale jednak. Do tego boli mnie brzuch, żołądek tak jak przy grypie żołądkowej. Boli mnie też podbrzusze po prawej stronie i mnie przeczyscilo w toalecie. Teraz jeszcze głowa mnie rozbolala 😟
Dziewczyny, które mają mdlosci czy Was też wirusowo boli żołądek? Czy tylko po prostu Was mdli? Ostatnio w ciąży byłam 9 lat temu i o ile mdłości miałam mocne to nie pamiętam, żeby mnie żołądek przy tym bolał.
No i się zastanawiam czy to 'tylko' ciąża czy jakieś chorobsko.
Mnie boli żołądek cale dnie :( takie uczucie ciężkości i do tego mdlosci :(
 
reklama
Dziewczyny, albo mnie jakiś wirus bierze, albo pojawiły się dolegliwości ciążowe. Od rana mam mdłości, nie jakieś straszne, ale jednak. Do tego boli mnie brzuch, żołądek tak jak przy grypie żołądkowej. Boli mnie też podbrzusze po prawej stronie i mnie przeczyscilo w toalecie. Teraz jeszcze głowa mnie rozbolala 😟
Dziewczyny, które mają mdlosci czy Was też wirusowo boli żołądek? Czy tylko po prostu Was mdli? Ostatnio w ciąży byłam 9 lat temu i o ile mdłości miałam mocne to nie pamiętam, żeby mnie żołądek przy tym bolał.
No i się zastanawiam czy to 'tylko' ciąża czy jakieś chorobsko.
Mnie też codziennie boli żołądek, nie cały czas, ale boli. Ogólnie czuję się właśnie jakbym miała jakąś grypę, bo nawet nogi mam jak z waty, mdli mnie strasznie od kilku dni, ale dzisiaj już do tego doszły wymioty od rana 🤦 Ale wiem, że to od ciąży, mam jakieś takie przeczucie 😊
 
Przed ciążą nawet :) z lullalove mam do biustu i ostra tampico z rączka do reszty ciała

I te podrapane drzwi🙈😂

Tak oglądałam nawet na netflixie dokument o tym. Wszyscy do mnie , że pies liże. A niech liże małego, bakterie są okej, nie można przesadzać ze sterylnoscia.
A mi smutno bo ja kocham koty.. moj syn od urodzenia do roku zyl z kotem ogolnie mial uczulenie na nabial ale mysle ze to pewnie i alergia na kota byla bo teraz ma 5lat i ewidentnie widac ze to uczulenie bo jak jestesmy u rodzicow to leki musze mu dawac.. tak mi go szkoda bo lubi koty:(
 
Czyli to chyba jednak objawy się zaczęły. Bo już się wystraszyłam że wirusa znowu jakiegoś złapałam.Jakos nie pamiętam z w zezniejszych ciąż bólu żołądka, ale to dawno było, a może po prostu wtedy nie miałam.
Ktoś coś pisał że czytał że w 9 tygodniu jest apogeum dolegliwosci. Potwierdzam, to akurat pamiętam z wcześniejszych ciąż. Tak właśnie 9-12 tydzień totalna masakra i czułam się jak zwłoki.
 
Pytanie do dziewczyn 35+
Czy dostalyscie na pierwszej wizycie od razu skierowanie na badania prenatalne? Jutro mam wizytę i zbieram myśli o co zapytać. Fajnie jakbym od razu dostała skierowanie, bo zapewne trochę się czeka potem na termin
 
Pytanie do dziewczyn 35+
Czy dostalyscie na pierwszej wizycie od razu skierowanie na badania prenatalne? Jutro mam wizytę i zbieram myśli o co zapytać. Fajnie jakbym od razu dostała skierowanie, bo zapewne trochę się czeka potem na termin
Ja nie jestem 35+ a 27+ ale dostalam skierowanie na wizycie gdzie zobaczylam.serduazko, dzownilam na drugi dzien i termin doatalam z miejsca na 27.11 :)
 
Jestem po wizycie- dzisiaj 7+2 był zarodek i widziałam pięknie bijące serduszko

plamienia mogły być spowodowane stresem i nerwami. Dostałam duphaston i luteinę
967A3CEC-BD22-4218-948E-F2A51AA1FCE4.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry