reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Bardzo chciałabym wychować dziecko w towarzystwie zwierzątka, ale obawiam się, że mąż będzie bardzo przeciwny. Chciałabym kota bo nie jest tak absorbujący. Sam się sobą zajmie, nie wymaga spacerów. Jednak wieczny argument męża, że zwierzak uniemożliwia całodniowe wyjazdy i problem z wakacjami. Wiem że ma racje, ale można by przecież zaangażowac rodzine,albo jakiegoś sąsiada ze zwierzakiem i wzajemnie sobie podrzucac do opieki ;)
Mozna. Mozna tez wszedzie prawie zabierac ze soba, my tak robimy ❤
 
reklama
Któraś z was pisała że wywozi królika mogę zapytać dlaczego ? Ze względu na toxo? My też mamy królika.

Tak, tak. Ale w ogóle czytałam gdzieś już nie pamietam gdzie, bo to dawno było, ze tez innego syfu można się nabawić mając kontakt z odchodami zwierzęcymi. Z kolei czytałam tez, ze jeśli zwierze nie wychodzi na dwór i nie ma kontaktu z innymi zwierzętami, to nie trzeba się tak przejmować. Ja podejmuję taką decyzję w razie „w”, dlatego tez, ze wiem ze mój królik na tym nie ucierpi 👍
 
Właśnie, to szczotkowanie można już zacząć w ciąży, czy to dopiero na widoczne rozstępy? Gdzieś mi się coś obiło o uszy. Jakiej szczotki używasz ? 🤔
Przed ciążą nawet :) z lullalove mam do biustu i ostra tampico z rączka do reszty ciała
Psy są cudowne ❤ i ta radość kiedy wracasz do domu a one juz czekaja ❤
I te podrapane drzwi🙈😂
Czytałam, ze dzieci, które wychowują się ze zwierzętami maja mniejsza skłonności do alergii i do zachorowania na astmę 👍
Tak oglądałam nawet na netflixie dokument o tym. Wszyscy do mnie , że pies liże. A niech liże małego, bakterie są okej, nie można przesadzać ze sterylnoscia.
 
I od małego uczą się empatii i miłości do zwierząt :)
Jak ja się urodziłam to miałam kota który nie odstępował mnie na krok, woziłam go w wózku, spał ze mną i pozwala mi na wszystko, do tej pory kocham zwierzęta i nie wyobrażam sobie życia bez nich, dlatego cieszę się że i moje dziecko będzie się ze zwierzakami wychowywać :) my mamy kota, 2 szczury, 3 myszy i rybki :)
Czytałam, ze dzieci, które wychowują się ze zwierzętami maja mniejsza skłonności do alergii i do zachorowania na astmę [emoji106]
 
Hej, nieśmiało witam się z wami 😊
 

Załączniki

  • 92AF780B-05EF-4510-BF73-AC0A9CF222C8.jpeg
    92AF780B-05EF-4510-BF73-AC0A9CF222C8.jpeg
    362,5 KB · Wyświetleń: 65
reklama
tak. szczegolnie jak wraca sie np. z wyrzucenia smieci a pies sie cieszy jakby cie tydzien nie bylo [emoji1787][emoji1787]
Dokladnie [emoji23][emoji23][emoji23]
Hej, nieśmiało witam się z wami [emoji4]
Hej. Na kiedy termin wychodzi Ci? U mnie dopiero 28 czerwca [emoji85]będę jedną z ostatnich na liście [emoji23]

Córkę mam z 21 maja 2018. Było cc ze wzgledu na ułożenie miednicowe.
 
Do góry