reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

Powiem Wam teraz hit w sprawie covida. Jestem na iziolacji domowej do 25.10 ja jako jedyna miałam robiony test. Okazało się że 25.10 to jest ostatni dzień gdzie córka i mąż mieli ze mną kontakt i od 25.10 muszą odbyc 10 dni kwarantanny
Matko...
Czyli dalej zostajesz na kwarantannie?
 
reklama
Słyszałam teorię że im wcześniej zacznie się smarować brzuch i piersi nawet zwykłym balsamem to jest mniejsze ryzyko rozstępów. A większość kremów na rozstępy jest dopiero od 3 lub 4 mc. Wiecie coś na temat tej teorii?
 
Mam pytanie z innej beczki. Macie dziewczyny jakies zwierzaki pod dachem? Kotki? Psy? ❤ my mamy 2 letniego Goldena i w sumie o nic sie nie martwie, bo to aniol nie pies. Mozna jej wszystko zrobic... a ona nic. Jak jej nie pasuje to sobie idzie i juz. Ona kocha dzieci, az sie trzesie na ich widok. Pozwala im robic doslownie wszystko. Mam do niej pelnie zaufanie, ale wiadomo, mam tez rozum, wiec chce miec ja ciagle na oku gdy bedzie dziecko w jej zasiegu. Ale pytanie brzmi jak sie bedziecie przygotowywac? Kiedys czytalam zeby ze szpitala przywiezc wczesniej jakies ubranko dziecka, zeby zwierzak oswoil sie z zapachem :) ale moze macie jakies inne rady?
 
reklama
Słyszałam teorię że im wcześniej zacznie się smarować brzuch i piersi nawet zwykłym balsamem to jest mniejsze ryzyko rozstępów. A większość kremów na rozstępy jest dopiero od 3 lub 4 mc. Wiecie coś na temat tej teorii?
Ja słyszałam, że to bardziej genetyczna sprawa czy będziesz miała rozstępy czy nie, ale z drugiej strony jedna kobieta w jednej ciąży je ma, a w drugiej nie...
W każdym razie ja nie stosuję tych balsamów specjalnych, tylko smaruję olejem ze słodkich migdałów, masłem shea. Nie słyszałam, że miałabym je stosować dopiero od 3,4 msc, ale też nie szukałam informacji.
 
Do góry