reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Słyszałam teorię że im wcześniej zacznie się smarować brzuch i piersi nawet zwykłym balsamem to jest mniejsze ryzyko rozstępów. A większość kremów na rozstępy jest dopiero od 3 lub 4 mc. Wiecie coś na temat tej teorii?
Smarowalam od początku ciąży bio oilem. I w 9 miesiącu i tak i tak rozstępy poszyly mi brzuch [emoji1745]
Mam pytanie z innej beczki. Macie dziewczyny jakies zwierzaki pod dachem? Kotki? Psy? [emoji173] my mamy 2 letniego Goldena i w sumie o nic sie nie martwie, bo to aniol nie pies. Mozna jej wszystko zrobic... a ona nic. Jak jej nie pasuje to sobie idzie i juz. Ona kocha dzieci, az sie trzesie na ich widok. Pozwala im robic doslownie wszystko. Mam do niej pelnie zaufanie, ale wiadomo, mam tez rozum, wiec chce miec ja ciagle na oku gdy bedzie dziecko w jej zasiegu. Ale pytanie brzmi jak sie bedziecie przygotowywac? Kiedys czytalam zeby ze szpitala przywiezc wczesniej jakies ubranko dziecka, zeby zwierzak oswoil sie z zapachem :) ale moze macie jakies inne rady?
My mamy 4 miesiecznego owczarka niemieckiego dlugowlosego. Moja cora ma 2 i pol roku i pies ma do niej świętą cierpliwosc [emoji23] znosi dzielnie zabawy całusy ściągnięcie za obroże a nawet ubieranie zabawkami [emoji1751][emoji23] chociaz uczymy oboje szacunku do siebie nawzajem to moja mała zawsze znajdzie moment żeby złapać sunie za ogon czy ucho [emoji85]
 
reklama
a w ogole Ty bedziesz miala super zdjecia 😍 moj gin fotografowal takie oto blizniaki😀 widac ze to wczesna ciaza jeszcze.
Świetne zdjęcie! Wyglada jakby pozowały 😂 bardzo bym chciała doczekać takiego zdjęcia. Oczywiście, głupia, naczytałam się ostatnio o tym że często w ciąży mnogiej jeden płód obumiera. I teraz cały czas mam to z tylu głowy. Nie świruje już bo to bez sensu. I tak nie mam na to wpływu. Jednak co jakiś czas ta myśl powraca. W każdym razie idę w piątek na wizytę prywatna (już poza Luxmed) i mam nadzieje że nadal będą bić dwa serduszka.
 
W ogóle czekam dziewczyny w zniecierpliwieniu na paczkę, bo mają mi dzisiaj przyjść kiecki - dla sexy mamy 🤣❤ myślicie, ze nie będzie wstydu jak wyskoczę w takich na święta ? 😅 Ta wiązana może być za krótka z przodu, ale wzięłam większy rozmiar, wiec zobaczymy 😁
Haha szalejesz ;) ja już się zaczynam obawiać co mój mąż wymyśli, bo czesto mi coś kupuje bez konsultacji ze mną. Aż mu się oczy zaświeciły na myśl o ciążowych ciuchach. Juz podobno zamówił pierwszą partie z ali, jak tylko dostał wyplate..
 
Mam pytanie z innej beczki. Macie dziewczyny jakies zwierzaki pod dachem? Kotki? Psy? ❤ my mamy 2 letniego Goldena i w sumie o nic sie nie martwie, bo to aniol nie pies. Mozna jej wszystko zrobic... a ona nic. Jak jej nie pasuje to sobie idzie i juz. Ona kocha dzieci, az sie trzesie na ich widok. Pozwala im robic doslownie wszystko. Mam do niej pelnie zaufanie, ale wiadomo, mam tez rozum, wiec chce miec ja ciagle na oku gdy bedzie dziecko w jej zasiegu. Ale pytanie brzmi jak sie bedziecie przygotowywac? Kiedys czytalam zeby ze szpitala przywiezc wczesniej jakies ubranko dziecka, zeby zwierzak oswoil sie z zapachem :) ale moze macie jakies inne rady?
Ja mam dwa koty i nie wiem jak to będzie. Ogólnie one są bardzo łagodne, lubią bawić się z dziećmi. Jednak najbardziej obawiam się nocy bo praktycznie codziennie nas budzą. Tzn mojego męża bo mam mocny sen 😅
 
Ja w poprzedniej ciąży posmarowałam sie balsamem może z 5 razy (nienawidzę się balsamować) i nie mam ani jednego rozstępu. Koleżanka mazała się od początku po 2 razy dziennie drogimi balsamami dedykowanymi kobietom w ciąży i jest cała w rozstępach. Genetyka. Ale jak lubisz to się smaruj, ważne żeby Tobie było przyjemnie [emoji846]
Słyszałam teorię że im wcześniej zacznie się smarować brzuch i piersi nawet zwykłym balsamem to jest mniejsze ryzyko rozstępów. A większość kremów na rozstępy jest dopiero od 3 lub 4 mc. Wiecie coś na temat tej teorii?
 
Nie smarowalam niczym, zero rozstępów. Koleżanka rano i wieczorem, cały brzuch w rozstepach. To geny, nie krem ;)
Potwierdzam, ja się całą ciążę od samego początku smarowałam specjalnymi kremami i na brzuchu mam zebrę z rozstępów. Kumpela z którą razem ciążę przechodzilysmy niczym się nie smarowała i ani jednego rozstępu nie miała. Także będzie co ma być i kremu tu raczej nie mają znaczenia
 
Ja w pierwszej ciazy smarowalam sie bo sie balam bo bylam chuda plaski brzuch.i dupa mialam tak wielki brzuch i caly w okropnych rozstepach.. zaraz od razu druga ciaza i doszly kolejne.. wiec u mnie to genetyka bo moja mama tez ma.. wiec teraz po 3 to juz wogole:/
 
reklama
Do góry