reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mam pytanie z innej beczki. Macie dziewczyny jakies zwierzaki pod dachem? Kotki? Psy? ❤ my mamy 2 letniego Goldena i w sumie o nic sie nie martwie, bo to aniol nie pies. Mozna jej wszystko zrobic... a ona nic. Jak jej nie pasuje to sobie idzie i juz. Ona kocha dzieci, az sie trzesie na ich widok. Pozwala im robic doslownie wszystko. Mam do niej pelnie zaufanie, ale wiadomo, mam tez rozum, wiec chce miec ja ciagle na oku gdy bedzie dziecko w jej zasiegu. Ale pytanie brzmi jak sie bedziecie przygotowywac? Kiedys czytalam zeby ze szpitala przywiezc wczesniej jakies ubranko dziecka, zeby zwierzak oswoil sie z zapachem :) ale moze macie jakies inne rady?
Niestety nie mam, a tez marzy mi sie Golden lub Akita :) Jednak Golden jest lepszy o wiele dla dzieci slyszalam ❤ Tylko przeraza mnie ilość sierści W domu 😱
 
reklama
Słyszałam teorię że im wcześniej zacznie się smarować brzuch i piersi nawet zwykłym balsamem to jest mniejsze ryzyko rozstępów. A większość kremów na rozstępy jest dopiero od 3 lub 4 mc. Wiecie coś na temat tej teorii?
W firmie yonelle bylo tak, ze balsamy ciazowe byly od 4msc, bo po prostu testowali na babeczkach od 4msc. Ale nie wiem jak jest w innych firmach. Ja nienawidze sie smarowac... nigdy nie mialam suchej skory, moze dlatego. Jedyny balsam jaki uznaje to czekoladowy palmersa. Ale jak kiedys go wycofali z rossmanna to kupilam palmersa na rozstepy z dzialu mama, bo myslalam, ze tez bedzie czekoladowy... ale nie byl 😂 wiec tak lezal lezal... i w koncu moge go uzywac. Tzn raz uzylam dopiero 🤣 moze jak juz pojde na L4 to z nudow bede sie smyrać
 
Niestety nie mam, a tez marzy mi sie Golden lub Akita :) Jednak Golden jest lepszy o wiele dla dzieci slyszalam ❤ Tylko przeraza mnie ilość sierści W domu 😱
Polecam ta rase z calego serca, chociaz sa i dzikusy 🤣🤣 no i nie dla pedantow. Ja przezylam 2 lata temu ostre zderzenie z "sierściową" rzeczywistoscia... gdyby nie roomba to juz dawno targnelabym sie na swoje zycie 🙈
 
Mam pytanie z innej beczki. Macie dziewczyny jakies zwierzaki pod dachem? Kotki? Psy? ❤ my mamy 2 letniego Goldena i w sumie o nic sie nie martwie, bo to aniol nie pies. Mozna jej wszystko zrobic... a ona nic. Jak jej nie pasuje to sobie idzie i juz. Ona kocha dzieci, az sie trzesie na ich widok. Pozwala im robic doslownie wszystko. Mam do niej pelnie zaufanie, ale wiadomo, mam tez rozum, wiec chce miec ja ciagle na oku gdy bedzie dziecko w jej zasiegu. Ale pytanie brzmi jak sie bedziecie przygotowywac? Kiedys czytalam zeby ze szpitala przywiezc wczesniej jakies ubranko dziecka, zeby zwierzak oswoil sie z zapachem :) ale moze macie jakies inne rady?

my mamy schroniskowego mlodego pieska o rowniez chetnie przyjme rady :) nasz jest jeszcze szalony, ale powoli dojrzewa😀😀 postaramy sie przez te kilka miesiecy opanowac jak najwiecej komend, zeby nas zawsze sluchal. do naszej sypialni wie, ze nie moze wchodzic wiec na poczatku gdy dziecko gdzies tam bedzie spalo w lozeczku, to bedzie przynajmniej spokoj. nie wiem co potem, gdy dziecko bedzie w osobnym pokoju 😀
 
my mamy schroniskowego mlodego pieska o rowniez chetnie przyjme rady :) nasz jest jeszcze szalony, ale powoli dojrzewa😀😀 postaramy sie przez te kilka miesiecy opanowac jak najwiecej komend, zeby nas zawsze sluchal. do naszej sypialni wie, ze nie moze wchodzic wiec na poczatku gdy dziecko gdzies tam bedzie spalo w lozeczku, to bedzie przynajmniej spokoj. nie wiem co potem, gdy dziecko bedzie w osobnym pokoju 😀
Mi sie wydaje, ze nasza to nie odejdzie nawet na krok od miejsca w ktorym bedzie bobas 🙈
 
reklama
Do góry