reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja pije jedna rozpuszczalna z mlekiem lub jedną z ekspresu to też pojedyncze espresso i cały kubek spienionego mleka sypanej nigdy nie piłam [emoji16] ale słyszałam że można pić ale nie duża ilość czyli myślę że jedna spokojnie
A pije któraś z was kawę w ciąży? Sypaną? Bo ja się nie mogę opanować i jedną dziennie wypić muszę, z mlekiem.
 
Wow😍 ale ekstra. Niesamowite jest to jak szybko fasolka zmienia się w malutkiego człowieczka 😍

a w ogole Ty bedziesz miala super zdjecia 😍 moj gin fotografowal takie oto blizniaki😀 widac ze to wczesna ciaza jeszcze.
 

Załączniki

  • Screenshot_20201021-111910_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201021-111910_Samsung Internet.jpg
    135,1 KB · Wyświetleń: 78
Mnie się lekarka sama zapytała czy chce l4 :)
Ja planuje jutro iść do lekarza i poprosić o zwolnienie, ale sytuacja jest taka że byłam umówiona do swojego lekarza na piątek, natomiast odwołali mi wizytę i może będzie w przyszłym tygodniu, więc muszę iść do innego, u którego jescze nigdy nie byłam i nie wiem czego się spodziewać 🤔pozatym trochę mnie gardło pobolewa i czuję się lekko podziębiona a to jest 7tydzien. 6+5.
 
reklama
Dzięki, dobrze wiedzieć :)
Z tego co wiem, to testy z krwi nie sa zbyt wiarygodne, dlatego tez kosztuja 50zl, a genetyczne 500 zl.
Tutaj info na ten temat:
Z uwagi na niewystarczającą ilość danych dotyczących m.in. dynamiki odpowiedzi immunologicznej na zakażenie oraz wartości diagnostycznej dostępnych testów do wykrywania przeciwciał w klasie IgM/IgG (w tym: czułości, swoistości, wartości predykcyjnej dodatniej i wartości predykcyjnej ujemnej), aktualnie nie zaleca się stosowania testów serologicznych w celach diagnostycznych.
 
Do góry