reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

A ja dziś was tylko podczytuje. Jakiś dzień w biegu dziś miałam. Moje lędźwie się mocno odzywają . Strasznie się boje i mam nadzieję że to ucisk od ciąży a nie powrót mojej przepukliny 🥺 zaczynam się stresowac i to mocno 😱

Zachwycona Jak po wizycie ? ☺️
 
reklama
Słuchajcie !!! Jest pęcherzyk żółtkowy z echem zarodka!!! ❤️ Wg usg 5 t i 6 dni, ale lekarz i tak podał ten sam termin na 20.06 mimo, ze tak mi tez wylicza jak mam 5 tyg 2 dni z okresu 🤷‍♀️Właśnie kurczę tego nie rozumiem, czyli ciąża ma 5 i 6, czy 5 i 2 🤔Lekarz tez raz tak powiedział, raz tak.. Na serduszko jeszcze za wcześnie, dzidziuś ma 1 mm 😊

Jeśli chodzi o bóle brzucha, to powiedział, ze to przez progesteron, żeby się nie przejmować.. także dziewczyny musimy się rozluźnić i przeczekać 🙂
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 75
Jaaaaa dziewczyny, ale wiadomość dostałam dzisiaj 😳😍 Będę ciocia ! Moja bratowa w ciąży! A termin na kiedy? Na czerwiec 😳😂❤️

@dory dobrze, że się nam wyżalilas ☺️ Nie tłum tego w sobie. Mąż pracuje i jeszcze dzieckiem się Zajmuje jak piszesz. To facet, wiec pewnie przemęczony. Nie smuć się , on na pewno was kocha i przeżywa to po swojemu. Delikatnie bym wspomniała ze potrzebujesz tez zainteresowania.

Ja jestem mega podekscytowana dzisiaj. Dwa dzidziusie malutkie w rodzinie . Tak blisko . Mój synek był pierwszym dzieckiem takim małym w rodzinie a tu teraz dojdzie i rodzeństwo i kuzynostwo 🥰
Cudowna wiadomość!! 🥰🥰🥰 gratuluje Ciociu 😉
 
Słuchajcie !!! Jest pęcherzyk żółtkowy z echem zarodka!!! ❤️ Wg usg 5 t i 6 dni, ale lekarz i tak podał ten sam termin na 20.06 mimo, ze tak mi tez wylicza jak mam 5 tyg 2 dni z okresu 🤷‍♀️Właśnie kurczę tego nie rozumiem, czyli ciąża ma 5 i 6, czy 5 i 2 🤔Lekarz tez raz tak powiedział, raz tak.. Na serduszko jeszcze za wcześnie, dzidziuś ma 1 mm 😊

Jeśli chodzi o bóle brzucha, to powiedział, ze to przez progesteron, żeby się nie przejmować.. także dziewczyny musimy się rozluźnić i przeczekać 🙂
Ekstra 😍
 
Słuchajcie !!! Jest pęcherzyk żółtkowy z echem zarodka!!! ❤️ Wg usg 5 t i 6 dni, ale lekarz i tak podał ten sam termin na 20.06 mimo, ze tak mi tez wylicza jak mam 5 tyg 2 dni z okresu 🤷‍♀️Właśnie kurczę tego nie rozumiem, czyli ciąża ma 5 i 6, czy 5 i 2 🤔Lekarz tez raz tak powiedział, raz tak.. Na serduszko jeszcze za wcześnie, dzidziuś ma 1 mm 😊

Jeśli chodzi o bóle brzucha, to powiedział, ze to przez progesteron, żeby się nie przejmować.. także dziewczyny musimy się rozluźnić i przeczekać 🙂
Liczyła bym z tego co masz na usg ❤ bardzo sie cieszę I gratuluję :)
Donrze ze o bole mozemy byc spokojne ❤
 
Liczyła bym z tego co masz na usg ❤ bardzo sie cieszę I gratuluję :)
Donrze ze o bole mozemy byc spokojne ❤

Taaak, trochę mnie tez to uspokoiło, akurat dobrze się składa bo w samochodzie znowu mnie rozbolał...

Bardzo wam dziękuję dziewczyny, ze myślami byłyście ze mną i okazaliście mi wsparcie, naprawdę dużo to dla mnie znaczy ❤️
Następna wizyta 27.10 😊 Już na NFZ 😅 mam nadzieje, ze będzie już widać serduszko 😍

Gratulacje dla nowej cioci ! 😁👏 Super się zgralyscie 😁

Dory, rozumiem Cię, mój partner w ogóle jest jeszcze taką osobą, ze bardzo skromnie wyraża swoje emocje, ja mu po prostu muszę mówić wprost czego potrzebuje i ze chce żeby więcej uwagi mi poświęcał. Teraz jest już inaczej :) Fajnie jak się facet sam domyśli, ale niestety nie każdy taki jest :) Wiem, ze u Ciebie już kolejna ciąża, wiec inaczej to powinno wyglądać, ale może spróbuj mu wprost powiedzieć jakie są twoje potrzeby i oczekiwania ? ❤️
 
Słuchajcie !!! Jest pęcherzyk żółtkowy z echem zarodka!!! ❤️ Wg usg 5 t i 6 dni, ale lekarz i tak podał ten sam termin na 20.06 mimo, ze tak mi tez wylicza jak mam 5 tyg 2 dni z okresu 🤷‍♀️Właśnie kurczę tego nie rozumiem, czyli ciąża ma 5 i 6, czy 5 i 2 🤔Lekarz tez raz tak powiedział, raz tak.. Na serduszko jeszcze za wcześnie, dzidziuś ma 1 mm 😊

Jeśli chodzi o bóle brzucha, to powiedział, ze to przez progesteron, żeby się nie przejmować.. także dziewczyny musimy się rozluźnić i przeczekać 🙂

Cudownie!!:) mialysmy pierwsza wizyte w podobnym czasie, moj zarodek mial wtedy 1.4mm😀
a co do wieku ciazy - po opisie zdjecia rozumiem to tak, ze na podstawie ostatniej miesiaczki (LMP) to 5t2d ale na podstawie wielkosci GS to 5t6d :) ale moge sie mylic😀
 
Cudownie!!:) mialysmy pierwsza wizyte w podobnym czasie, moj zarodek mial wtedy 1.4mm😀
a co do wieku ciazy - po opisie zdjecia rozumiem to tak, ze na podstawie ostatniej miesiaczki (LMP) to 5t2d ale na podstawie wielkosci GA to 5t6d :) ale moge sie mylic😀

Dziękuję ❤️ Właśnie tez tak rozumiem 😁 i tam chyba pisze ze termin na 16.06, ale wiecie co, przypomniałam sobie, zakręcony łeb ze mnie, ze on powiedział coś takiego, ze obraz trochę rozmazany, i ze może być tez 5 i 2, chyba opierał to na mojej miesiączce, ale powiem wam, ze nie wiem czy owulacji nie miałam wcześniej.. bo kochaliśmy się 19 i 20, a potem 26 i 27, wiec jeśli owulacja by była wcześniej to teoretycznie to możliwe 🤷‍♀️ Zobaczymy co czas pokaże 😅
 
reklama
Hej, ja też dzisiaj odczuwam jakieś kłucia ale nawet nie mogę określić gdzie czy to macica czy jajnik, mam nadzieje ze to normalne :)
Dlaczego nie jesteś dobrym przykładem? Dziękuję, że odpisałaś, przynajmniej jest wiem, że istnieją takie jak ja i może to jednak normalne :) Mnie dziś pierwszy raz tak boli, bo już czwarta godzina mija :(
 
Do góry