reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
wow wow wow!!!! nie spodziewalas sie w ogole tego czy cos podejrzewalas?? jeju gratulacje!!!🤗🤗 szok musi byc przeogromny 😀 a akurat dzis zastanawialam sie czy komus po wizycie wyjda na obrazie blizniaki🤩🤩 teraz najwazniejsze znalezc super lekarza :)
Nic nie podejrzewałam! Betę miałam mała, wręcz martwiłam się że jest za niska. Z objawów to mdli mnie tak jak większość Was, tkliwe piersi i tyle. Do tego w rodzinie nie mamy żadnych bliźniaków !! 🙈 szok
 
Nic nie podejrzewałam! Betę miałam mała, wręcz martwiłam się że jest za niska. Z objawów to mdli mnie tak jak większość Was, tkliwe piersi i tyle. Do tego w rodzinie nie mamy żadnych bliźniaków !! 🙈 szok

no to pieknie😀😀! czyli podwojna owulacja moze zdarzyc sie kazdej z nas😁 to bedzie naprawde niespodzianka :D jak maz/partner zareagowal?😀
 
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie [emoji28] Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie [emoji23] Będę mieć bliźniaki [emoji2962][emoji23][emoji7] jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam[emoji85] muszę chyba wbić się na teleporade.
Jaaaa ale niespodzianka [emoji7] gratulujeeee!!
Ale nas tu zaskoczyłas [emoji28]
 
Tak, pierwsza🥰 zapomniałam dopisać że liczyłam na serduszko i widziałam piękne 2 pulsujące punkciki. Również słyszałam. I oczywiście poryczalam się 🙈 Wg usg wyszedł 6+1 a z OM jest 6+3 wiec blisko.
Cudownie! Aż te serduszka sa wzruszające ❤ ja tez sie poplakalam bo myśląc o tym że dzieciatko ma kilka mm a tu juz serduszko bije to az ciezko pojąć ❤ alez musiałaś miec niespodziankę ❤ co na to mąż/ partner? :)
 
Udało mi się zapisać na wizytę, niestety mój lekarz wyjeżdża pod koniec tego tygodnia i wraca dopiero po wszystkich świętych... Wizyta na 4.11, godz. 20, to będzie 7+5 jeśli dobrze liczę, to czekanie mnie wykończy...!!
Czy ktoś jeszcze ma wizytę w tym terminie?

Ja mam 04.11, obyśmy spotkały się tu wieczorkiem i wzajemnie sobie gratulowały😊 u mnie powinno być wtedy 7+3.
A czas jak na złość stoi w miejscu😱

@Niesia90 podwójne gratulacje, podwójne szczęście😍🥰
 
reklama
Cóż za nowina ! Gratulacje ! 😀

Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie 😅 Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie 😂 Będę mieć bliźniaki 🤯😂😍 jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam🙈 muszę chyba wbić się na teleporade.
 
Do góry