reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ejjj no cos Ty, co jak co ale do siebie pretensji nie mozesz miec!:) jeszcze by tego brakowalo :) nasze organizmy świruja, dla mnie rowniez wszystko jest teraz wysilkiem.
co do odkurzania, polecam iroboty czy inne tego typu odkurzacze. a o prasowaniu zapomnialam juz kilka lat temu i zyje mi sie cudownie😂 cala reszta sprzatania - robi to maz. polecam 😀
niestety nie wiem co mozna poradzic z tymi wymiotami :( to musi byc strasznie meczace:/
iRobot to moje marzenie, ale na wiosnę zdecydowałam się na thermomix więc mój chyba psychicznie musi odpocząć od większych wydatków na sprzęt 😜 a jeszcze jak z dzidzia będzie wszystko ok to już całkiem dużo wydatków będzie 😂 mój konkubent 😂 pracuje po 10-12h dziennie więc już niestety nie posprząta bo czasu mu braknie. Bardzo stara mi się pomagać i wspiera mnie ogromnie. Jest bardzo dobrym facetem💓 ja prasuje tylko pościele , ciuchy młodego to muszę bo jak pójdzie do przedszkola... I nasze tylko które jakoś się zagniota w suszarce.
 
Bo dobrze się czuje i stwierdził, że jeśli wszystko jest okej, to nie będzie dawał. Nie bardzo wiem teraz, ci zrobić :)
No bo TEORETYCZNIE tak jest jak lekarz mówi. Czemu ma dawac L4 jeśli wszystko przebiega w porządku, to tylko dobra wola lekarza w takim przypadku [emoji14] oczywiście nie mówię że dziewczyna robi źle, bo ja też chcę iść na L4 tak za miesiąc-półtora, ale z perspektywy lekarza nie musi dawać:)
 
Oj najważniejsze że nic Ci nie marudził! Jeszcze dzisiaj i jutro i będziesz odpoczywać 😘 albo się źle czuła i leżała cały dzień tak jak ja 😂🤦😜
Dzisiaj już łzy mi poleciały że jestem taka do niczego ... Ja tak lubię mieć wszystko w domu porobione. Jestem trochę pedantyczna może, ale też bez przesady. A teraz?? Kurde ledwo odkurzam codziennie i juz mam dość ☹️ sterta prasowania rośnie a mi słabo poprostu😥 do tego nic zjeść nie mogę bo zaraz wymiotuje a ja jestem głodna 😭😭
Mam podobnie. Dołuje mnie to strasznie, nie mam siły nic zrobić... 😭 Ani tym bardziej zjeść cokolwiek..
 
Ja mialam tez taka sytuacje ale okazało się że to nie cialko zolte a jedynie jakas czesc pecherzyka. Zaraz poszukam zdjęcia i wstawię. Lekarze myśleli że to pecherzyk zoltkowy a jednak nie. Za każdym razem od lekarzy slyszalam ze jesli jest pecherzyk bedzie tez zarodek.
To dziwne.. u mnie nie było wątpliwości, ze to ciałko żółte, po prostu na etapie tworzenia sie zarodka ciąża się zatrzymala (zalaczam zdjecie). Ehh Ci lekarze
20201019_125347.jpeg
 
iRobot to moje marzenie, ale na wiosnę zdecydowałam się na thermomix więc mój chyba psychicznie musi odpocząć od większych wydatków na sprzęt 😜 a jeszcze jak z dzidzia będzie wszystko ok to już całkiem dużo wydatków będzie 😂 mój konkubent 😂 pracuje po 10-12h dziennie więc już niestety nie posprząta bo czasu mu braknie. Bardzo stara mi się pomagać i wspiera mnie ogromnie. Jest bardzo dobrym facetem💓 ja prasuje tylko pościele , ciuchy młodego to muszę bo jak pójdzie do przedszkola... I nasze tylko które jakoś się zagniota w suszarce.
iRobot nie jest najlepszy w rankingach. Są tańsze i o wiele lesze odkurzacze. iRobot jest jak iPhone płacisz za markę
 
reklama
Do góry