reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Pierwszy taki zestaw miałam już w ciązy z synem (7lat) z tym ze neoparin 40, byłam wówczas po dwóch staratach i ciąża zakończyła się szczęśliwie w 34tyg ciąży, potem kolejna ciąża mimo leków bez serducha :( potem już leki brałam od potwierdzonej owulacji i zwiększona dawka neoparin60 i ciąża z córką zakończona w 36 tyg. Oby ta ciąża była nudna :)
U mnie to pierwsza ciąża z lekami. Biorę neoparin 40. Wcześniej miałam dwa niepowodzenia . Ta ciąża na pewno będzie bardzo nudna 😉😉 no ewentualnie pierwszy trymestr przerzygany 🤣
 
reklama
w kwietniu nie mialam z tym problemow, tylko przelewy z wynagrodzeniem caly czas przychodzily z zakladu pracy - oni sie jakos rozliczaja, czy jak ?

Powiedzialam szefowi, wyslal zastepce po kase, wiec zadzwonilam i o dziwo, dobrze to przyjal, az sie zdziwilam - powiedzial tylko ze ok, grafik ogarnie. Ale zeby jakies gratulacje czy cos, no to jednak nie🙄
No wlasnie ponoc jesli w zakładzie jest więcej niż 20 osób zatrudnionych to wtedy pracodawca placi a zus zwraca. Mam nadzieje ze nie będę miała z tym problemu :/

No po co gratulowac :/ ale dobrze że przynajmniej fochow nie ma
 
reklama
No wlasnie o to chodzi:
[emoji4] dodatkowo czesto mi sie mylą nicki, cos mi swita, ze ktos ma miec dzisiaj wizyte ale nie pamietam kto, albo zmagal sie z ta samą dolegliwoscia lub bral te same leki [emoji4] a tam łatwo bedzie mozna znalezc info, jak ktos chetny to nawet zdjecia z usg moze wstawiac.
Ja miałam o 11 :) ciałko żółte jest, ale jak podejrzewałam jest za wcześnie na coś więcej, więc tylko wzięłam zwolnienie i umówiłam się na piątek na USG, na poniedziałek mam wizytę i następna 17 listopada. Termin wychodzi na razie na 19 czerwca, z usg nie wiadomo ;)
 
Do góry