reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ale dziewczyny naskrobalyscie od wczoraj 😉
Ja startuje z wagą 64kg🙈 przy 164cm. Od grudnia się staramy i w tym czasie jedno niepowodzenie i 10kg do przodu 🤦🙈 czuje się tłusta 😂🤦 trudno po ciąży się zgubi 😉 w ciąży z synem startowałam z 75kg i przekroczyłam 💯 kg🙈😂 byłam ogromną a brzuch ... Starałam się nie jeść śmieci w ciąży, nie objadać się ( przez całą ciążę raz się nazarlam 😉) a tak zawsze miałam swoją porcję żeby nie jeść do syta. Bałam się że przytyje jak moja mama ze mną w ciąży 20kg to przytyłam więcej 🤷 ale byłam opuchnięta. W tej ciąży nie będę myślała że nie mogę bo przytyje, wiem że i tak przytyje meeeegggaaa 🙈😂 jak Michał miał rok to już ważyłam 60kg a jak 2 latka to 49 kg. Później specjalnie trochę przytyłam bo już same kości były 😉 więc po ciąży będę się martwić. Będę musiała wejść w rozm 36 🤷 i juz 😁
 
Mieszkam w bloku na 2 pietrze u mega cienkie sciany. Moja dwojka prawie non stop sie drze i to slychac na klatce nawet... tak wiec o

U nas to samo też mieszkam w bloku tyle że na parterze,ale jak dzieciaki toczą wojnę to w piwnicy aż przekłada 😱

Ja w 1 ciąży zaczynałam z wagą 70 i przytylam 15 kg ale poród był miesiąc prędzej. Teraz zaczynam z wagą 67 kg mam 176 cm wzrostu oby też się udało tylko 15 kg przytyć:D
Co do genów ja wiem, że mam mocno pomieszane geny moja mama w moim wieku wazyla 55 kg i w ciąży rósł jej tylko brzuch ja już tak nie miałam xd

Muszę przełożyć wizytę na NFZ .. pozytywny test na covid mi wyszedł póki co jestem do 25.10 na kwarantannie jak objawy nie znikną kwarantanna zostanie przedłużona...
Ojej , kochana a jak sie czujesz? Powiedz mi q leki jakieś dostałaś?




Dzień dobry! My dopiero wstaliśmy lecę śniadanie jakieś zakręcić. Jakoś mni strasznie nogi bolą od kolana w dół. Czuję się jak stara baba.
 
Dziewczyny, przypomnijcie mi kiedy uslyszalyscie serduszko? Jutro mam wizyte to bedzie 5+5 lub 5+4 i zastanawiam sie czy moge liczyc na ❤
Ja miałam w 5t5d i serduszko było widać, na początku gin stwierdziła że serduszka nie ma bo jeszcze za wcześnie, ale po chwili szukania znalazła serducho, pulsowało jak szalone 🥰 więc trzymam kciuki abyś i Ty już zobaczyła.
 
Hej dziewczyny!
Nie dałam rady pojawić się tu od wczoraj i nadrabiam zaległości ☺️
Jezu, jaką ja wczoraj miałam migrenę... od 13:00 mroczki przed oczami, a później zaczął się ból głowy. W nocy to było apogeum, cały tył głowy mi pulsował, nigdy tak nie miałam 😭
Ciśnienie w normie, ale czułam jakby mi rozsadzało czaszkę 🤯
Teraz też boli, ale trochę mniej...

Czy któraś z Was ma takie migrenowe bóle głowy? Jak sobie z tym radzić? Z lekarką mogę skonsultować się dopiero w poniedziałek, a nie wiem jak przeżyje weekend.
Ja mam normalnie migreny po kilka razy w miesiącu, z mdłościami, z zaburzeniem koordynacji ruchowej i widzenia. Totalna masakra. Po tryptanach miałam zaburzenia rytmu serca więc przestałam brac. Czasem jak na etapie pojawienia się aury lykne szybko 2 Solpadeiny to mi wyhamuje lub przynajmniej łagodniejsza jest. Jak już się ból rozkręci to zostaje przeczekać i nie zdechnąć z bólu😔 Ale odkąd w ciąży jestem ani razu nie mialam i baaardzo mi się to podoba😁 Oby nie zapeszyc, bo we wcześniejszej ciąży miałam taki etap że przez jakieś 2 tygodnie miałam migrenę cały czas...


My się budujemy koło Babic Nowych. Zaraz metro dojdzie do Bemowa, więc nie będzie tak źle ;)
My mieszkamy w segmencie na południowej granicy Warszawy. To był taki kompromis, żeby mieć trochę spokoju i ogródek, a zarazem niedlugi dojazd. Ja znalazłam pracę blisko i jadę 6 min autem. Mąż pracuje na Ochocie i w godzinach szczytu dojeżdża w 30 min autem lub kolejka. Poza szczytem autem w 15-20 minut się wyrabia.
Ja w 1 ciąży zaczynałam z wagą 70 i przytylam 15 kg ale poród był miesiąc prędzej. Teraz zaczynam z wagą 67 kg mam 176 cm wzrostu oby też się udało tylko 15 kg przytyć:D
Co do genów ja wiem, że mam mocno pomieszane geny moja mama w moim wieku wazyla 55 kg i w ciąży rósł jej tylko brzuch ja już tak nie miałam xd

Muszę przełożyć wizytę na NFZ .. pozytywny test na covid mi wyszedł póki co jestem do 25.10 na kwarantannie jak objawy nie znikną kwarantanna zostanie przedłużona...
Jak Ty się czujesz Kochana? Jakie masz objawy? Ktoś w domu u Ciebie jeszcze ma? Ja się boje zakażenia, zwłaszcza teraz w ciąży. Wiem że Ty w żłobku pracujesz. Ja w szkole i stresuje mnie to. Teraz byłam tydzień na L4 bo przeziębiona byłam. Ale jutro wracam do pracy, a zakażeń coraz więcej w okolicy☹️
 
Na początku miałam temperaturę, ból mięśni, bylam słaba, jak temperatura zniknęła pojawił się straszny ból zatok kolejnego dnia kaszel męczący, a jeszcze następnego dnia brak węchu i smaku
Szkoda, że wizytę musisz przełożyć 😟 rozumiem sytuację jaka obecnie jest ale powinna być jakaś alternatywa dla kobiet które mają powiedzmy końcówkę infekcji, zanim z kwarantanny wyjdziesz to jeszcze dużo czasu a przecież ta wizyta jest bardzo ważna...
 
reklama
Hej dziewczyny!
Nie dałam rady pojawić się tu od wczoraj i nadrabiam zaległości ☺
Jezu, jaką ja wczoraj miałam migrenę... od 13:00 mroczki przed oczami, a później zaczął się ból głowy. W nocy to było apogeum, cały tył głowy mi pulsował, nigdy tak nie miałam 😭
Ciśnienie w normie, ale czułam jakby mi rozsadzało czaszkę 🤯
Teraz też boli, ale trochę mniej...

Czy któraś z Was ma takie migrenowe bóle głowy? Jak sobie z tym radzić? Z lekarką mogę skonsultować się dopiero w poniedziałek, a nie wiem jak przeżyje weekend.
Ja cierpię na migreny od blisko 4 lat, to jest koszmar... Plus jest taki że mam migreny bez aury ale mimo tego cały wachlarz objawów mam przez 2 doby, góra do 72h... Miałam przepisany lek na migrenę sumamigren chyba o ile tak się to pisze. Teraz oczywiście żadnych leków brać nie można. Ale jak stwierdził mój neurolog, migrena to nie choroba... Łatwo mówić.
Najgorsze zawsze były wymioty.
 
Do góry