reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Uuuu cieszymy się Twoim szczęściem 😍 rośnijcie zdrowo!


Słuchaj, nie narzekaj😂😂😂 ja dziś musze sama gotować 😂
No powiem Ci ze jak jest u niej bigios lub leczo to ide ze swoim przecierem pomidorowym 😂 Ona sie juz przyzwyczaila ze ja lubię mocne i wyraziste smaki wiec nie ma mi za zle 😂😂
Za to ide zrobic mojemu jakies sniadanie bo wczoraj na niego nakrzyczalam i sie popkalam ze zabrał mi kołdrę wiex musze to jakoś przeprosić 😂
 
reklama
No powiem Ci ze jak jest u niej bigios lub leczo to ide ze swoim przecierem pomidorowym 😂 Ona sie juz przyzwyczaila ze ja lubię mocne i wyraziste smaki wiec nie ma mi za zle 😂😂
Za to ide zrobic mojemu jakies sniadanie bo wczoraj na niego nakrzyczalam i sie popkalam ze zabrał mi kołdrę wiex musze to jakoś przeprosić 😂

Haha rozumiem Cie:D rzadko bywamy u tesciowej, ale jak juz idziemy, to ona wczesniej prosi, zebysmy jej wyslali przepis jakis, ktory lubimy i ona nam to zrobi 😅 zazwyczaj wysylamy jej cos z kwestii smaku😄
 
Witajcie dziewczyny :)
Odezwałam sie tu parę dni temu, ale nie miałam jeszcze żadnych wyników wiec nie chciałam za dużo się udzielać. (4 ciąża (tym razem in vitro) i 42 lata)
Dzisiaj rano wstałam i poczułam taką falę mdłości, że ledwo dobiegłam do łazienki. Jestem dzisiaj dopiero 3 dni przed spodziewaną miesiaczką, ale włożyli dwa zarodki wiec wymyśliłam, ze skoro są mdłosci - to jeśli powoduje je ciaża to powinien wyjść już test ciążowy. No i o 6 pojechałam do apteki całodobowej.
No i wyszły mi 2 kreski. Wiec teraz już oficjalnie mogę do Was dołaczyć.
Bardzo się cieszę [emoji173]
Gratulacje [emoji4]
 
Maja robic parking "park and drive", poza tym jakies autobusy też są :) wiadomo, ze bedzie gorszy dojazd niż w miescie, ale za to własne podwórko :D
Co do działki to my dostalismy ja od rodzicow, ale niestety z tego co wiem są dosyć drogie... ale wiadomo, że im bliżej do Warszawy tym drożej.
A autobus spod domu mieć będziecie? I ile do metra będzie jezdZic? I kiedy metro ostatecznie mają skończyć? I czy widziałaś tam fajne szeregówki może? ;)
 
No powiem Ci ze jak jest u niej bigios lub leczo to ide ze swoim przecierem pomidorowym 😂 Ona sie juz przyzwyczaila ze ja lubię mocne i wyraziste smaki wiec nie ma mi za zle 😂😂
Za to ide zrobic mojemu jakies sniadanie bo wczoraj na niego nakrzyczalam i sie popkalam ze zabrał mi kołdrę wiex musze to jakoś przeprosić 😂
A ja mojego na podłogę wywaliłam, powiedziałam ze nie będę z nim spała 😂 Zapuszczał mi takie doznania dla węchu, że mój wkurw dosięgnął maxa 😂 ale po pół godziny zmieklam i zawołałam. Ale on by twardo tam spał na tej podłodze. Zrobił sobie przytulny kącik pod szafą i z uciagnieta mina oglądał film 😂😂😂
 
Witajcie dziewczyny :)
Odezwałam sie tu parę dni temu, ale nie miałam jeszcze żadnych wyników wiec nie chciałam za dużo się udzielać. (4 ciąża (tym razem in vitro) i 42 lata)
Dzisiaj rano wstałam i poczułam taką falę mdłości, że ledwo dobiegłam do łazienki. Jestem dzisiaj dopiero 3 dni przed spodziewaną miesiaczką, ale włożyli dwa zarodki wiec wymyśliłam, ze skoro są mdłosci - to jeśli powoduje je ciaża to powinien wyjść już test ciążowy. No i o 6 pojechałam do apteki całodobowej.
No i wyszły mi 2 kreski. Wiec teraz już oficjalnie mogę do Was dołaczyć.
Bardzo się cieszę ❤
Cudownie ♥️♥️♥️ czekałam na wieści od Ciebie 😘
 
reklama
Do góry